جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان

 جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار محترم جناب آقای ابراهیم افرازه، معاونت فرمانداری، بخشداران و اعضای کمیته راس ساعت 9صبح روز چهارشنبه مورخ 98/11/02 در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار محترم در این جلسه اظهار داشتند: یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی در کشتره سیاسی و جغرافیایی بحث مواد مخدر و گرایش مردم بویژه قشر جوان به سمت مواد مخدر است که از تهدیدات اصلی درجامعه بشری محسوب می شود

ایشان در ادامه افزودند:برای مقابله با آسیب های مواد مخدر، باید با یک رویکرد اجتماعی به این امر نگاه کنیم و با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سطح تقاضا را در جامعه پایین بیاوریم تا به تبع آن سطح عرضه مواد مخدر نیز کاهش پیدا کند. ایشان فرمودند:آموزش و پرورش برای افزایش کیفیت زندگی اجتماعی از طریق آموزش، تعلیم و تربیت در جایگاه ویژه ای دارد و در این راستا اقدامات عملی و اجرایی باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

همچنین در این نشست با حضور اعضای فرعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بمپور مسائل و مشکلات اجتماعی معتادین وروه های در معرض آسیب، بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 

 

۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹

شعار سال