جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر به ریاست فرماندار محترم جناب آقای ابراهیم افرازه روز پنجشنبه سوم بهمن ماه سال جاری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار بمپور در این جلسه با بیان این مطلب که مردم ما همواره نشان داده اند با بصیرت و آگاهی خود توطئه های دشمنان را سرکوب کرده و همچنان پیرو خط امام و رهبری هستند خاطر نشان کردند:در آستانه ایام ا... دهه فجر قرار داریم، این ایام مبارک که حاصل سال ها مجاهدت امام(ره) و همراهی مردم مومن و انقلابی کشورمان است را باید با برنامه ریزی صحیح و منسجم در جلساتی که به همین منظور تشکیل میگردد، بصورت هدفمند و خلاقانه برای مردم تبیین و تشریح نماییم. مقام عالی دولت در شهرستان اظهار داشتند در مقام مقایسه نیز شاهد دستاورد های بزرگی در زمینه های گوناگون طی عمر با برکت انقلاب اسلامی نسبت به سالیات پیش از آن هستیم که باید مردم را به تحو شایسته و از طرق مختلف و در کنار برنامه های فرهنگی از این اقدامات آگاه سازیم.

آقای افرازه افزودند:باید با کمیته ها فعالانه عمل نمایند و برای هر نقطه شهری و روستایی برنامه های متنوعی در نظر گرفته شود و در این راستا می توان از ظرفیت بسیج، تشکل ها، عموم مردم و بخصوص نسل جوان استفاده نماییم.

ایشان در پایان از دستگاه های فرهنگی اعم از دانشگاه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش خواست برنامه های متنوعی برای این ایام تدارک ببینید و علاوه بر استفاده از تجربیات سنوات گذشته باید رویکردهای جدیدی را اتخاذ نماییم که امید میرود امسال نیز همانند سال های پیش شاهد حضور پرشور مردم باشیم.

۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۵

شعار سال