برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان بمپور

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان بمپور
جلسه شورای ترافیک شهرستان بمپور به ریاست فرماندار محترم جناب آقای ابراهیم افرازه و با حضور معاون محترم فرمانداری، بخشدار محترم مرکزی، شهردار محترم بمپور و سایر روسای محترم ادارات مربوطه شهرستان  مورخ 99/04/02 در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

در ابتدا جلسه و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای عیسی نیا معاون فرماندار به عنوان دبیر جلسه به قرائت دستور کار جلسه، پیگیری مصوبات جلسه قبل پرداختند، در ادامه هریک از اعضا به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موضوع فوق الذکر در حوزه کاری سخن گفتند، سپس فرماندار محترم به عنوان رئیس شورای ترافیک شهرستان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه از تلاش ها و فعالیت های صورتگرفته در این مدت زمان تقدیر نمودند، اما ایشان خاطر نشان کردند با توجه به ارتقا بمپور به شهرستان بتوان با مدیریت جهادی کمبود ها و کاستی ها موجود در سطح شهرستان را کاهش داد. در پایان مصوباتی به شرح ذیل جهت اجرا به تصویب رسید.
شایان ذکر است جلسه راس ساعت 11با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص)پایان پذیرفت.

🔸مقرر گردیداداره راهداری نسبت به نصب تابلو جهت
شناساندن حریم راه و محدوده شهر و روستا اقدام عاجل نماید.
🔹مقرر شد شهرداری جمع آوری احشام را در جهت زیبا جلوه نمون محیط شهری هرچه سریع تر در دستور کار خود قرار دهد.
🔸مقرر گردید پیرو صحبت های حضوری جناب فرماندار با مدیر کل راهداری، حمل و نقل جاده ای جنوب استان موضوع آسفالت مسیر بمپور _جلگه با جدیدت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.
🔹مصوب گردید شهرداری  صنوف مزاحم در بلوار ورودی شهررا جمع آوری و به مکان مناسب تری انتقال دهد.
🔸مصوب گردید اداره راهداری شهرستان بمپور نسبت به تجهیز و جانمایی مکان مناسب برای دکه داران اقدامات لازم را انجام دهد و در اسرع وقت دکه داران به مکان جدیدالتاسیس انتقال داده شوند.
🔹مصوب گردید انتظامی شهرستان جدیت بیشتری در بحث پلمپ و جمع آوری محل های انباشت زباله شهرستان به خرج دهد و با خاطیان با شدت برخورد نماید.
🔸مصوب گردید پلیس راهور شهرستان رانندگان خودروهایی را که در اطراف فلکه بسیج به صورت غیر متعارف وسیله نقلیه خود را پارک مینمایند برخورد قانونی از طریق اعمال جریمه انجام دهد.
۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۱۵

شعار سال