دیدار فرماندار شهرستان بمپور با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان

دیدار فرماندار شهرستان بمپور با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بمپور، حاج ابراهیم افرازه فرماندار شهرستان بمپور در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خواستار استقرار هرچه سریعتر اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بمپور جهت ارائه بهتر و سریعتر خدمات لازم به خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان شد.
 
عباس پالاش مدیرکل بنیاد استان نیز ضمن خوشامد گویی به فرماندار بمپور در این نشست بیان داشت: پیگیری های لازم جهت استقرار اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شده در شهرستان تازه تأسیس بمپور انجام و بزودی با فراهم شدن زیرساخت ها و در اختیار گرفتن مکان مناسب جهت استقرار این امر محقق خواهد شد. 
 
همچنین در این دیدار که به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن انجام شد، زینلی مشاور امور ایثارگران استاندار و معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد نیز حضور داشتند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همه ایثارگران اظهار داشت: آزادگان و ایثارگران نماد استقامت، ایثار و پایمردی به ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
عباس پالاش با اشاره به اینکه آزادگان و جانبازان عزیز ادامه دهنده راه شهدا هستند، افزود: چیزی که شهدا با خون نوشتند آزادگان با صبر و تحمل دوران اسارت به آن عمل کردند.
 
 وی آزادگان را سروقامتان صبر و بردباری خواند و افزود: این انسانهای بزرگوار با وجود شکنجه های فراوان رژیم بعثی عراق تا پای جان ایستادند و ایستادگی، صبر و استقامت را سرلوحه زندگی خود قرار دادند و امروز الگو و افتخاری برای میهن اسلامی هستند.
 
مشاور استاندار در امور ایثارگران و مسئول موسسه پیام آزادگان هم در این نشست صمیمی بیان داشت: آزادگان سرافرار سند افتخار آمیز جمهوری اسلامی و از بی منت ترین و کم توقع ترین قشرهای جامعه هستند که در دوران اسارت خود جانانه در مقابل دشمن ایستادند و از آرمان های دینی، ملی و انقلابی خود دست بر نداشتند.
 
زینلی خاطر نشان کرد: امنیت موجود در ایران اسلامی و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه مرهون رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام، شهدا، ایثارگران و آزادگانی است که جان بر کف در صف مقابله با دشمن قرار گرفته و جانفشانی کردند.
۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۰۸

شعار سال