پیام تبریک حاج ابراهیم افرازه به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک حاج ابراهیم افرازه به مناسبت عید سعید قربان
حاج ابراهیم افرازه فرماندار شهرستان بمپور با صدور پیامی؛ عید سعید و خجسته قربان را تبریک گفت و از مردم خواست تا با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، همچنان در مدیریت بحران کرونا همراهی نمایند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری بمپور؛ متن پیام بدین شرح است:
 
             بسم الله الرحمن الرحیم
 
لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمة لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک.
 
عید سعید قربان، عید بندگی و سعادت و عیدی مبارک و فرخنده برای تمامی مسلمانان و فرصت رهیدن از دلبستگی ها و قیود دنیوی و پای نهادن بر آستانه قرب الهی و زمانی برای مقابله با هوی ها و اسارت های نفسانی و تقدیم ارزشمندترین داشته‌های خود در برابر خواست و اراده خداوند و عید پیروزی و فتح ایمان و یقین و جشن ابراهیمیان و شکست ابلیس نفس است.
 
قربان در دل خود آموزه های فراوانی برای بشریت به همراه دارد و به ما می آموزد که باید همچون حضرت ابراهیم (ع) و حضرت اسماعیل (ع) تسلیم محض فرمان خداوند متعال بود و بی شک حق تعالی نیز پاداش این اطاعت امر را به بندگانش اعطا خواهد نمود.
 
انسان ها در طول دوران حیات خویش در معرض آزمون های مختلفی قرار می گیرند و عید قربان روزی است که پیامبران بزرگوار حضرت ابراهیم (ع) و حضرت اسماعیل (ع) از آزمون الهی سربلند بیرون آمدند و ما نیز به عنوان بندگان خداوند باید تلاش کنیم تا در امتحان الهی، سرافراز باشیم.
 
اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ و خجسته به عموم مسلمانان بالاخص مردم مؤمن و ولایتمدار و  متدین شهرستان بمپور، از پیشگاه خداوند متعال سعادت و سلامتی را برای همگان مسألت می نمایم.

 

ابراهیم افرازه

فرماندار بمپور

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۵۹

شعار سال