برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بمپور

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بمپور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بمپور، جلسه شورای اداری شهرستان بمپور مورخ ۹۹/۶/۱۶ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
در این جلسه اعضا شورای اداری به ارائه گزارش با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید پرداختند و در ادامه افرازه فرماندار بمپور ضمن تسلیت ایام محرم، صفر و آغار سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، جامعه فرهنگی و اولیا دانش آموزان تبریک گفتند. 
 
ایشان از تأثیر گذاری خانواده جهت آموزش فرزندان خود به استفاده از ماسک در مدارس تاکید کردند و در ادامه بر مسئولیت سنگینی که مدیران دستگاه های دولتی برای رفع مشکلات مردم دارند تاکید کرده و خاطر نشان نمودند، رؤسای ادارات می توانند تأثیر بسزایی در حل معضلات مردم ایفا نمایند.
 
فرماندار بمپور از زحمات اعضای شورای اداری بابت افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در هفته دولت قدر دانی نمودند و در پایان مصوباتی به شرح ذیل جهت اجرا و اقدام لازم به تصویب رسید:
 
۱- مقرر گردید اداره مسکن و شهرسازی ظرف مدت ۲۴ ساعت اقدام به تخلیه منازل سازمانی با توجه به حکم دادستان محترم نماید.
 
۲- مصوب گردید سپاه و انتظامی شهرستان با همکاری یکدیگر گشت های محله محور را جهت جلوگیری از سرقت های خرد را در منطقه اجرایی نمایند.
 
۳- مقرر گردید سه اداره جهاد کشاورزی، تعاون روستایی و مسکن و شهرسازی افرادی را که در حریم راه در حال ساخت و ساز میباشند اخطارهای لازم را در این خصوص به آن ها انجام دهد.
 
۴- با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و ضرورت رعایت شیوه نامه ها و دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، مقرر گردید مدارس شبانه روزی شهرستان بمپور (امام صادق(ع)، شهید باهنر و دارالفنون) برای بحث جابجایی دانش آموزانی که در مسیرهای طولانی در حال رفت و آمد می باشند ارائه طریق نمایند.
 
۵- مصوب گردید ادارات صمت، شهرداری بمپور و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جهت تعیین و تکلیف کرایه خودروهای برون شهری چاره جویی و هم اندیشی نمایند.
۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۰:۵۶

شعار سال