آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بمپور، مورخ ۹۹/۸/۲۰ در محل سالن جلسات آموزش وپرورش برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی  انتظامی شهرستان بمپور، مورخ ۹۹/۸/۲۰ در محل سالن جلسات آموزش وپرورش برگزار شد.
آیین تکریم ومعارفه فرماندهی انتظامی شهرستان بمپورصبح امروز در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش باحضور ابراهیم افرازه فرماندار، سرهنگ نادریان جانشین فرمانده نیروی  انتظامی استان، اعضای شورای تامین و اداری و همچنین با حضور معتمدین، متنفذین و بازاریان برگزار شد.
 
🔸فرماندار شهرستان بمپور در آیین تکریم سرهنگ حسینی و معارفه سرگرد لک زایی فرمانده جدید انتظامی شهرستان گفت: پیشرفت و توسعه در بستر امنیت صورت می گیرد و نقش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بسیار مهم است.
 
 🔸 ابراهیم افرازه در این جلسه از تاسیس و راه اندازی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در شهرستان بمپور خبر داد و گفت : این ستاد با هدف خدمات رسانی به مردم منطقه و افزایش ضریب امنیتی از بخش انتظامی به منطقه انتظامی ارتقا یافت.
 
 🔸وی در بخشی دیگر از سخنان خود از همکاری ریش سفیدان، معتمدین و بزرگان طوایف جهت همکاری با نیروی انتظامی در بحث امنیت قدردانی نمود و افزود باشد که شاهد افزایش این همیاری و همراهی با انتظامی شهرستان باشیم.
 
🔸گفتنی است در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ حسینی، سرگرد لک زایی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بمپور معرفی شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۵۲