جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان بمپور روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۸/۲۱ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان بمپور روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۸/۲۱ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
این جلسه به ریاست ابراهیم   افرازه فرماندار محترم شهرستان بمپور و با حضور بخشداران تابعه و اعضاء کارگروه با هدف ارتقاء کفیت و ساماندهی به واحدهای خبازی، بررسی مشکلات آرد و رسیدگی به مشکلات بهداشتی نانوایی های سطح شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
🔸 در ابتدای جلسه، به بررسی گزارش بازدیدهای صورت گرفته و رسیدگی به مشکلات بهداشتی، بررسی مسائل مربوط به حمل و نقل و توزیع آرد، رسیدگی به تخلفات عرضه خارج از شبکه پرداخته شد، همچنین جهت رفع مشکلات ذکر شده تصمیماتی اتخاذ گردید.
 
🔸 در ادامه ابراهیم افرازه فرماندار ضمن خوش آمدگویی به حاضرین برلزوم کیفیت آرد و نان نانوایهای شهرستان تاکید و اظهار داشت: واحدهای صنفی علی الخصوص نانوایی ها بدلیل اینکه مستقیم با مردم در ارتباط هستند می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کمک ارزشمندی به کنترل بیماری کرونا داشته باشند.
 
🔸 فرماندار بمپور گفت : نحوه تخصیص آرد متناسب با نیاز و عملکرد خبازی ها و با توجه به جمعیت منطقه فعالیت انجام گیرد.
 
🔸 ایشان از کارگروه آرد و نان شهرستان خواست طرح تشدید نظارت های مشترک از وضعیت نانوایی ها در خصوص بهداشت،کم فروشی و گران فروشی، جلوگیری از قاچاق آرد و کیفیت نان را برنامه ریزی و اجرا کرده ، همچنین نتیجه را به صورت ماهانه گزارش دهند.
 
🔸در پایان جلسه مقررگردید مسئولان نانوایی ها نسبت به تهیه و نصب بنر هشدار دهنده جهت آموزش و مقابله با ویروس کرونا اقدام نمایید.
 
🇮🇷 روابـط عمومـی فرمانـداری شهرستـان بمـپور🇮🇷
 
https://sapp.ir/bampur_governorate
۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۴۱