جلسات روزانه مدیریت و مبارزه با کرونا شهرستان بمپور مورخ ۹۹/۹/۱۳ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

جلسات روزانه مدیریت و مبارزه با کرونا شهرستان  بمپور مورخ ۹۹/۹/۱۳ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
جلسات روزانه مدیریت و مبارزه با کرونا شهرستان  بمپور مورخ ۹۹/۹/۱۳ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

🇮🇷  🇮🇷  🇮🇷  🇮🇷  🇮🇷  🇮🇷  🇮🇷
🔹 🔹 🔹 🔹 🔹 🔹 🔹 🔹

🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بمپور ، این جلسه با دستور کار اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم و ارائه راهکار در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا به ریاست فرماندار ، در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

🔸 در ابتدای جلسه دکتر امیریان دبیر جلسه و رئیس مرکز بهداشت گزارشی از وضعیت موجود بیماری در سطح شهرستان ارائه و در خانه ماندن مردم و کاهش رفت و آمد شهروندان را خواستار شدند.

🔸 در ادامه فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین مربوطه و همکاری آحاد مردم گفت:دغدغه اصلی این ستاد سلامت  شهروندان است و مردم باید شیوه کسب و کار و زندگی خود را تغییر دهند چرا که در جنگ با دشمن نامرئی هستیم که سلامت همه را تهدید می کند.

🔸 ابراهیم افرازه اظهار داشت: مقابله با این بیماری نیازمند همکاری و همفکری تمام اقشار جامعه است و تمام مصوبات ستاد کرونا در جهت حفظ سلامت مردم می باشد.عدم تمکین به مصوبات و قانون گریزی نه تنها سلامت خود فرد بلکه سلامت آحاد جامعه  را در معرض خطر قرار می دهد.

🔸 وی افزود:مقابله با ویروس کرونا موضوعی ملی و اولویت نخست کشور است و باید بسیج عمومی و همگانی علیه بیماری منحوس کرونا تقویت و همه باید کمک کنند تا تصمیمات ستاد ملی کرونا با قدرت اجرا شود.

🔸گفتنی است پس از پایان جلسه، ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا نسبت به بازدید مشترک از سطح بازار و اصناف با هدف نظارت موارد بهداشتی ، ارزیابی و همچنین محدودیت فعالیت اصناف انجام شد.

🇮🇷 روابـط عمومـی فرمانـداری شهرستـان بمـپور🇮🇷

https://sapp.ir/bampur_governorate
🔹کانال روابط عمومی فرمانداری شهرستان بمپور در پیام رسان ملی سروش🔹

🌐تارنمای فرمانداری شهرستان بمپور:
https://bampor.sbportal.ir
۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۱۸