52پروژه در شهرستان بمپور در هفته دولت به بهره برداری رسید

52پروژه در شهرستان بمپور در هفته دولت به بهره برداری رسید
فرماندار بمپور گفت : هفته دولت در این شهرستان۵۲ پروژه در عرصه های مختلف عمرانی، ورزشی، کشاورزی، زیرساختی، اقتصادی و خدماتی با اعتباری بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بمپور؛ سلمان برهانی فرماندار شهرستان بمپور در نشست جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: با خدمت صادقانه به مردم در جایگاه مسئولیت، امانتداری خود را نشان دهیم چراکه حفظ ارزش‌های کشور و عزتمان مرهون خون پاک شهدا و از خودگذشتگی رزمندگان است لذا همه مدیران و اعضای اداری شهرستان باید در راستای اهداف دولت نظام مقدس در مسیر و ریل خدمت گزاری به مردم عزیز قرار بگیرند .

وی افزود: ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی از کلیه دستگاه های اجرایی و امنیتی شهرستان به منظور فراهم ساختن امکانات و شرایط اسکان موقت زائرین که افتخار میزبانی این عزیزان را امسال در شهرستان بمپور داشتیم کمال تقدیر و قدردانی را دارم .

فرماندار بمپور تصریح کرد: توصیه اکید بنده بعنوان فرماندار و خادم مردم شهرستان به مسئولین است که همچنان همگرایی و تعامل بین بخشی بین ادارات در راستای خدمت شایسته به مردم با حل مشکلات و القای امید در جامعه همراه با تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع تقویت شود .

وی در ادامه سخنان خود افزودند؛ با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس و همچنین ایام بازگشایی مدارس کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان لازم است نهایت همکاری همه جانبه با ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و اداره آموزش و پرورش داشته باشند .

۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۱۵

شعار سال