پنج شنبه / ۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۶۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

حضور رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان در شهرستان فنوج

جلسه شورای اداری فنوج به ریاست رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با حضور مشتاق احمد ریگی فرماندار شهرستان، بامری و پسکوهی معاونین سیاسی و عمرانی فرمانداری، مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری حمل و نقل جاده ای، جمعیت هلال احمر، آموزش فنی و حرفه‌ای، معاون مدیرکل بهزیستی و شرکت آب و فاضلاب استان و مدیر و روسای ادارات شهرستان به منظور پیگیری مصوبات سفر هفته گذشته استاندار در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد.

حضور رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان در شهرستان فنوج
(پنج شنبه ۲ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۳۳

به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان فنوج روز چهارشنبه اول دی ماه ۱۴۰۰ معاون سیاسی اجتماعی استانداری به منظور بازدید میدانی، بررسی مشکلات و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان حضور پیدا کرد، در این بازدید یک روزه مدیران کل راه و شهرسازی جنوب استان،راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان،مدیرکل جمعیت هلال احمر استان،مدیرکل آموزش فنی و حرفه استان،معاون مدیرکل بهزیستی استان و معاون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایشان را همراهی می کردند در بدو ورود به شهرستان به پیشنهاد مشتاق احمدریگی فرماندار از جاده کلدر بعنوان اولویت اول و مطالبه اصلی مردم منطقه بازدید بعمل آمد.

در ادامه بامری با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت امنیت و سلامت غذایی شرکت کرد.

رحمدل بامری با اشاره به گزارشات فرماندار شهرستان و تقدیر و تشکر بابت اقدامات انجام شده از مردمان فنوج بعنوان مردمی انقلابی و دوستدار نظام و رهبری یاد کردند و افزود قابلیت های این شهرستان در حوزه های مختلف کشاورزی و گردشگری و معادن و نیروی انسانی از قدیم الایام زبانزد خاص و عام است.

این مقام ادامه داد: در این ۴۳ سال انقلاب اگر به گذشته رجوع کنید متوجه تحولات عظیم و شگرفی در بحث ارتقا شاخص های توسعه ای کشور و منطقه نسبت به ایام طاغوت خواهید شد ولی همچنان به گفته مقام معظم رهبری با قله فاصله داریم و نیاز به تلاش بیشتر است.

وی افزود: تحریم های ظالمانه و نبود اعتبار نباید بهانه ای برای مدیران کل و روسای ادارات باشد و باید بصورت انقلابی در این دولت مردمی خدمت کرده و مطالبات به حق مردم را بعنوان خادم استماع و تمام تلاش خود را جهت رفع آن به کار گیرند.

بامری در ادامه با بیان اینکه اولویت اول استاندار در حوزه راه و آب شرب و ارتباطات است، اظهار کرد: مشکل مخابرات و فیبرنوری فراگیر و استانی است و مدیران باید پاسخگو باشند.

وی اظهار امیدواری کرد: وضعیت ارتباطات مخابراتی در استان بزودی مرتفع گردد.

وی با اشاره مطالبه مردم شهرستان در رابطه با کمبود نیرو و عدم استقرار ادارات در فنوج اظهار کرد: این مشکل کلی و استانی است و علی رغم اینکه در سایر استان ها نیروی مازاد داریم این استان از کمبود نیرو رنج می برد.

وی خاطر نشان کرد:استاندار بصورت ویژه پیگیر حل این مشکل بصورت ریشه ای است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در پایان اظهار کرد: الان ۸ ماه قبل نیست،در دولت انقلابی مدیران باید پاسخگو باشند از فرماندار خواستند تا مدیران کل مختلف را به این شهرستان دعوت کرده تا حضوری مشکلات را بررسی و جهت رفع آن برنامه ریزی کنند.

در ابتدای این جلسه ریگی فرماندار به گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده در بحث واکسیناسیون و مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان پرداخت و رتبه نخست پوشش واکسیناسیون در سطح استان را مرهون همراهی اقشار مختلف مردم و تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت در شبکه بهداشت و درمان ،همکاری بسیجیان در طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجموعه هلال احمر شهرستان دانستند.

وی در ادامه به مصوبات سفر استاندار در مورخ ۲۶ آذرماه اشاره گزارشی از روند پیگیری مصوبات ارایه داد.

فرماندار شهرستان در ادامه به اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف منجمله ساخت حدود ۳ هزار مسکن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از سال ۱۳۹۸ تاکنون ،احداث و آسفالت برخی جاده های روستایی،احیای بالغ بر ۸۰ رشته قنات و بهبود شاخص های مختلف شهرستان در بحث ارتباطات اینترنتی و سرانه فضای آموزشی پرداختند.

وی با اشاره به اینکه جاده کلدر و انتقال زمینی فیبر نوری از اولویت های اصلی شهرستان هستند از آغاز آسفالت ۹ کیلومتر از جاده کلدر طی ماه جاری و آغاز عملیات اجرای زمینی فیبر نوری از مسکوتان به فنوج و از فنوج به کتیچ و جلگه چاه هاشم خبر داد.

تعداد بازدید : ۴۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال