چهارشنبه / ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

گرامیداشت دهه فجر؛۲۱ طرح در راسک سیستان و بلوچستان افتتاح شد

۲۱ طرح با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، امامان جمعه و جماعات، قشرهای مختلف مردم و مسوولان در شهرستان راسک افتتاح و کلنگ شد.

گرامیداشت دهه فجر؛۲۱ طرح در راسک سیستان و بلوچستان افتتاح شد
(چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰) ۱۴:۰۸

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم و مسوولان راسک اظهارداشت: بالاترین شان نظام جمهوری اسلامی ایران خدمتگزاری به مردم در جای نقاط کشور و مناطق محروم است.

رحمدل بامری افزود: مسوولان در رده‌های مختلف در بین مردم روستایی و شهری و مناطق سخت گذر حضور پیدا کرده و مسائل و مشکلات مردم را بررسی می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که شاهد افتتاح صدها طرح در هر یک از شهرستان‌های سیستان و بلوچستان هستیم و آهنگ توسعه شتاب گرفته و امیدواریم شاهد آبادانی همه استان‌های کشور بویژه این استان باشیم، خاطرنشان کرد: عزم دولت مردمی برای توسعه و حل مشکلات جدی است و مسوولان جهادی با همت و تلاش نسبت به رفع مشکلات اقدام و ورود می‌کنند.

فرماندار راسک نیز اظهارداشت: این طرح‌ها شامل افتتاح یک واحد مسکن محرومان در محله محمد آباد پیشین به نمایندگی از ۳۰ واحدمسکونی در بخش پیشین با متراژ ۶۰ متر و اعتبار هزینه شده هر واحد به مبلغ ۸۰ میلیون تومان و افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت کشاری در ۴۴۴ متر مربع زیربنا و چهار هزار مترمربع محوطه با هفت هزار نفر تحت پوشش با صرف چهار میلیارد تومان اعتبار است.

سلیم کدخدا افزود: پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی کشاری نیز افتتاح شده که برای احداث ساختمان و تجهیزات آن ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار و سه میلیارد تومان تامین آمبولانس شده است.

وی بیان کرد: پروژه آبرسانی خیرساز برادران شهیدمسعود و محسن تقی‌زاده در روستای نوک آباد با خط انتقال به طول ۲ هزار و ۲۰۰ متر و ۷۵۰ متر شبکه توزیع و ۶۰ هزار لیتر حجم مخزن برای استفاده ۱۰۵ خانوار افتتاح و باجه پست بانک روستای نظرآباد نیز راه‌اندازی شد..

فرماندار راسک گفت: بهره برداری توسعه برق روستایی نظرآباد به نمایندگی از پروژه توزیع برق در بخش پارود، افتتاح مسکن مددجویی کمیته امدادحضرت امام خمینی (ره) در روستای بیدلد به نمایندگی از ۶ واحد مددجویی در بخش پارود، کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی هدار با ۴۴۰ متر مربع و چهار میلیارد تومان اعتبار با زیر پوشش ۱۱ روستا از دیگر طرح‌ها ویژه دهه فجر است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۳۸ سرویس کامل جهیزیه به زوجین تحت پوشش کمیته امداد به مبلغ هر سرویس ۱۵ میلیون تومان توزیع می‌شود.

تعداد بازدید : ۱,۰۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال