پنج شنبه / ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ / ۲۰:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۴۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

پشتیبان اصلی انقلاب، مردم هستند

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی متعلق به مردم هستند و همه می‌دانند پشتیبان اصلی نظام و انقلاب، خودِ مردم هستند.

پشتیبان اصلی انقلاب، مردم هستند
(پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰) ۲۰:۴۲

رحمدل بامری در بازدید از نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار اظهار داشت: اگر امروز در این آرامش و آسایش و با پیشرفت‌هایی که شاهد هستیم همگان اقرار می‌کنند که جمهوری اسلامی در دنیا حرف برای گفتن دارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی همه صحنه‌هایی که دشمن برای ایجاد شکاف و اختلاف و ناامیدی به راه انداخته را به برکت خون شهدا و یکپارچگی ملت، خنثی کرده است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره مسیر عزت را به ما نشان داده است.

وی تصریح کرد: نمی‌گوییم همه مشکلات حل شده است اما می‌توانیم ادعا کنیم در راستای رفع مشکلات همه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم. با وجود همه فتنه‌ها و تهدیدهایی که پشت سرگذاشته‌ایم قطعا در گام دوم انقلاب، شعار ما می‌توانیم را به طور عملی و بهتر از گذشته نهادینه خواهیم کرد.

نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار با حضور رحمدل بامری معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری چابهار، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار و جمعی از مدیران، هنرمندان و اقشار مختلف مردم راه‌اندازی شد.

این نمایشگاه تا پایان روز ۲۲ بهمن‌ماه دایر است.

تعداد بازدید : ۱,۱۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال