جمعه / ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۹:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۶۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان:

دستگاه ها برای واحد‌های دانش بنیان در مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی، مجوز تولید صنعتی صادر کنند

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: واحد های دانش بنیانی که ظرفیت تولید در مقیاس صنعتی و نیمه صنعتی دارند دستگاه های اجرایی برای صدور مجوز تولید صنعتی اقدام کنند تا فعالیت های این واحد ها استمرار پیدا کند.

دستگاه ها برای واحد‌های دانش بنیان در مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی، مجوز تولید صنعتی صادر کنند
(جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰) ۱۹:۴۲

داود شهرکی شامگاه روز پنجشنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت مسائل واحد های نوآور، خلاق و دانش بنیان پارک علم و فناوری در زمینه اخذ مجوزهای مربوطه برای فعالیت یا فعالیت واحد های تولیدی در مقیاس نیمه صنعتی برگزار شد.

وی افزود: اخذ مجوز های لازم برای این است تا واحد ها بتوانند در بازار فروش یا عرضه محصول در فراخوان ها یا استعلام های دستگاه های اجرایی شرکت کنند.

وی بیان کرد: در حوزه سازمان صنعت، معدن و تجارت ،جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد واحد‌های تولیدی ظرف یک هفته برای اخذ مجوز مراجعه کنند و روند صدور مجوز در دستگاه های متولی طی شود و اگر با مشکلی مواجه شدند دوباره اعلام نمایند تا در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: شرکت گاز استان، تا پایان سال شرایط استفاده از گاز برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی کامبوزیا را مورد بررسی قرار خواهد داد.

تعداد بازدید : ۱,۰۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال