سه شنبه / ۳ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

شرکت های اقتصادی وابسته به وزارت کار می توانند در توسعه سیستان و بلوچستان نقش آفرین باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این استان، استانی پر مزیت و سرشار از قابلیت های جذب سرمایه گذار است.

شرکت های اقتصادی وابسته به وزارت کار می توانند در توسعه سیستان و بلوچستان نقش آفرین باشند
(سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۴:۴۲

داود شهرکی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل و سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان افزود: استان با برخورداری از ظرفیت های مناسب برای اجرای طرح های توسعه ای، می تواند فرصتی برای شرکت ها و مجموعه های اقتصادی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ورود به این خطه از کشور باشد.

وی با اشاره به ظرفیت های معدنی استان اظهار داشت: در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) که وابسته به وزارت کار است در طرح معدن طلا فعالیت میکند که می توان اینگونه فعالیت ها را برای ورود دیگر شرکت ها، نمونه قرار داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: انتظار ما از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که خیل گسترده ای از جامعه هدف از مردم کشور با خدمات آن سر و کار دارند این است تا از ظرفیت های اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان به نحو مطلوب در راستای کمک به پیشرفت و توسعه این استان و کشور استفاده کنند.

شهرکی در ادامه با اشاره به تکریم مهرداد جهاندیده مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از وی بعنوان فردی سالم ، صادق و پر تلاش نام برد و گفت: عملکرد این مسئول در دوران مسئولیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جذب تسهیلات اشتغال مناسب و قابل تقدیر است.

وی به انتصاب حامد آرامش بعنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم اشاره کرد و افزود: شروع به کار بعد از دوران مدیران موفق، یک عزم جدی و تلاشی چند برابر را می طلبد تا ضمن استمرار آن موفقیت ها، راه برای گشایش توفیقات بیشتر فراهم شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: آقای آرامش مورد اعتماد و حمایت استاندار و مسئولان استان قرار دارد و امیدواریم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز یاری گر وی در انجام وظایف و مسئولیت ها در استان سیستان و بلوچستان باشد.

تعداد بازدید : ۱,۱۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال