چهارشنبه / ۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۷۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

به ۵۰۰۰ خانوار کم درآمد تسهیلات نصب پنل خورشیدی اعطاء می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ماندگاری و تثبیت جمعیت روستایی برای اجرای طرح نصب پنل خورشیدی بر روی سقف منازل روستایی به ویژه خانوارهایی که شغل و درآمدی ندارند و تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، به ۵۰۰۰ خانوار کم درآمد تسهیلات بلاعوض و کم بهره اعطاء می شود.

به ۵۰۰۰ خانوار کم درآمد تسهیلات نصب پنل خورشیدی اعطاء می شود
(چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۵۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی به خبرنگاران گفت: با اجرای یک پنل خورشیدی بر روی بام یک خانه یک خانوار روستایی که به دلیل خشکسالی، کشاورزی و دامپروری آن‌ها آسیب دیده و این خانواده ها مستمری بگیر شده‌اند، حدود یک تا یک و نیم میلیون تومان درآمد ثابت ایجاد می‌شود.

وی بیان کرد: خرید تضمینی برق تولیدی نیروگاه‌های تجدیدپذیر در این استان ۱۰ درصد بالاتر از سایر استان‌هاست که این جذابیت خوبی برای سرمایه گذاری در منطقه خواهد بود.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: جذابیت دوم برای سرمایه‌گذاران این است که به دلیل قابلیت صادراتی استان و همجواری با پاکستان و افغانستان این موضوع در تفاهم‌نامه منعقد شد که سرمایه‌گذاران در این حوزه به غیر از دوره پیک و فصل پرمصرف سال برق تولیدی را صادر کنند و این قابلیت صادرات نیز مشوق خوبی برای سرمایه‌گذاران در این زمینه است.

وی بیان کرد: ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای پروژه احداث پنل به صورت بلاعوض و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت چهار درصد خواهد بود.

تعداد بازدید : ۱,۰۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال