پنج شنبه / ۵ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۸۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

وزیر کشور از فرودگاه سراوان بازدید کرد

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در دومین روز از سفر خود به سیستان و بلوچستان به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان به منظور بازدید وارد فرودگاه شهدای سراوان شد.

وزیر کشور از فرودگاه سراوان بازدید کرد
(پنج شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰) ۱۸:۱۸

وزیر کشور روز پنجشنبه در بدو ورود به سراوان مورد استقبال امام جمعه و فرماندار سراوان، مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان، بزرگان، ریش سفیدان و معتمدان این شهرستان  قرار گرفت.

در جریان بازدید احمد وحیدی از ترمینال فرودگاه سراوان جزینی‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان گزارشی از اقدامات انجام شده در فرودگاه شهدای سراوان ارائه کرد.

احمد وحیدی وزیر کشور دیروز/چهارشنبه/ به منظور بررسی وضعیت منطقه سیستان وارد زابل در شمال سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال حسین مدرس خیابانی استاندار و جمعی از مسوولان این استان قرار گرفت.

بازدید از اردوگاه نیاتک، بازدید از مرز و مسیر رودخانه و تالاب بین‌المللی هامون، چاه نیمه چهارم، ورودی آب جریکه، بازارچه میلک، چاه ژرف شماره سه و اردوگاه ادیمی و نشست هماهنگی با فرمانداران و شهرداران این استان از مهمترین برنامه‌های وزیر کشور در روز اول سفر به سیستان و بلوچستان بود.

وحیدی در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان امروز پنجشنبه از میرجاوه، فرودگاه سراوان، بازارچه‌های مرزی کوهک، پیشین، ریمدان و اقدامات پس از سیل در کنارک بازدید می کند.

تعداد بازدید : ۱,۵۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال