شنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۰۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری:

مدیران بر اساس عملکرد در حوزه مدیریت و مقابله با کرونا ارزیابی می شوند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: سلامت مردم در اولویت همه امور قرار دارد و بر همین مبنا، مدیران بر اساس عملکردشان در حوزه مدیریت و مقابله با کرونا مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مدیران بر اساس عملکرد در حوزه مدیریت و مقابله با کرونا ارزیابی می شوند.
(شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۵۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا صبح امروز شنبه به ریاستجلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا  و با حضور مدیران عضو این ستاد در استانداری برگزار شد.

رحمدل بامری در این نشست اظهار داشت: حفظ ایمنی و سلامت مردم در راس امور قرار دارد و مدیران باید از تمام ظرفیت ها برای حفاظت از سلامت مردم استفاده کند.

وی اضافه کرد: در اولین گام مدیران موظف به پوشش ۱۰۰ درصدی واکسیناسیون دوز سوم در بین پرسنل مجموعه تحت مسئولیت خود و همچنین خانواده هایشان هستند و در گام دوم موظف به اغناء سازی مخاطبین و عموم جامعه برای پوشش واکسیناسیون دوز سوم با استفاده از ظرفیت های دستگاه اجرایی می باشند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تاکید کرد: تمام اصناف نسبت به تزریق دوز سوم واکسن و اخذ QRcode و نصب آن در واحد صنفی به فوریت اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: براساس مقررات، ادامه فعالیت هر واحد صنفی منوط به تزریق دوز سوم و اخذ QRcode است و در صورت عدم رعایت این الزامات واحد صنفی به مدت ۳۰ روز پلمپ خواهد شد.

بامری افزود: شهرداری های سراسر استان در تمام مکان های پر تجمع و پرتردد با اطلاع رسانی به روش های متعدد، مردم را برای رعایت شیوه نامه ها و واکسیناسیون دوز سوم ترغیب و تشویق نمایند.

وی تصریح کرد: بخشداران و دهیاران در منطقه تحت مسئولیت خود مردم را توجیه و آمار واکسیناسیون دوز سوم را به صددرصد برسانند.

این مقام ادامه داد: در حال حاضر تغییر حکم بخشداران از سرپرستی به حکم قطعی منوط به پوشش ۱۰۰ درصدی واکسیناسیون در سطح بخش میباشد.

وی خاطر نشان کرد؛ با توجه به تعطیلات نوروزی و ورود مسافران نوروزی به استان مدیران باید برنامه‌ریزی لازم برای مدیریت شرایط پیش‌رو را داشته باشند و به گونه‌ای مدیریت کند که وضعیت متعارف و ایده آلی در سطح استان داشته باشیم.

گفتنی است در حال حاضر شش شهرستان در وضعیت آبی قرار دارد و شهرستان زابل در وضعیت قرمز و شهرستان زاهدان در وضعیت نارنجی قرار دارد و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری کلاس ها در شهرستان های قرمز و نارنجی به صورت غیر حضوری و در شهرستان های زرد و آبی به صورت ترکیبی خواهد بود.

تعداد بازدید : ۹۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال