جمعه / ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ / ۰۶:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بررسی پیشرفت پروژه های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان

نشست بررسی پیشرفت پروژه های مصوب سفر ریاست جمهوری به ریاست استاندار سیستان و بلوچستان برگزار شد.

بررسی پیشرفت پروژه های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان
(جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰) ۰۶:۴۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست بررسی میزان پیشرفت پروژه‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به ریاست حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان و با حضور مدیران مربوطه در استانداری برگزار شد.

در این نشست گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مصوب سفر و همچنین برنامه زمانبندی و اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه توسط مدیران به جلسه ارائه شد.

گفتنی‌است ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر چابهار، ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر کنارک، تکمیل انتقال آب از حرمک به زاهدان، تکمیل مجتمع های آبرسانی اولویت‌دار، آبرسانی به شهر بریس و روستاهای پسابندر از پروژه‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان در حوزه آب و فاضلاب است.

در حوزه راهسازی؛ احداث ۸ دستگاه پل، احداث باند دوم زاهدان- بیرجند،احداث بزرگراه بم- زاهدان، بهسازی راه اصلی زاهدان-خاش ، ایرانشهر- راسک- سرباز، ایرانشهر-بزمان، احداث بزرگراه زاهدان- زابل، بهسازی راه اصلی زابل- نهبندان، احداث بزرگراه ایرانشهر- بمپور و احداث کریدور بزرگراهی نوار ساحلی جنوب بخشی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان است که در این جلسه درصد پیشرفت تکمیل این پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

اختصاص هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار علاوه بر اعتبارات ارزی به پروژه راه آهن زاهدان- چابهار نیز از دیگر مصوبات سفر است که باعث شده پیشرفت فیزیکی این پروژه تاکنون از ۵۳ درصد به ۵۸ درصد تغییر یابد.


تعداد بازدید : ۱,۰۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال