جمعه / ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۷:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

ورزش در سیستان و بلوچستان در رده اشتغال قرار دارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ورزش در استان از اهمیت بالایی برخوردار است و ما در سیستان و بلوچستان ورزش را در رده اشتغال قرار داده‌ایم و توجه ویژه‌ای به آن داریم.

ورزش در سیستان و بلوچستان در رده اشتغال قرار دارد
(جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰) ۱۷:۲۴

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” پیش از ظهر امروز “جمعه” به همراه علیرضا مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری، ادهم کرد زابلی مدیرکل ورزش و جوانان استان از تمرینات اردوی کشتی فرنگی جوانان کشور در محل دهکده المپیک زاهدان که با حضور پهلوان امید نوروزی قهرمان المپیک و حمید باوفا سرمربی تیم ملی جوانان در حال انجام است؛ از بازدید کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این بازدید اظهار داشت : ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است و ما در استان ورزش را در رده اشتغال قرار داده‌ایم و توجه ویژه‌ای به آن داریم.

حسین مدرس خیابانی ادامه داد: برگزاری چنین اردوهایی در استان موجب رشد ورزش استان می‌شود و باید بیشتر به آن توجه شود.

وی افزود: در این مدت ورزشکاران استان در رشته های مختلف مانند کشتی، فوتبال و مچ‌اندازی توانسته‌اند به خوبی در سطح ملی بدرخشند و موجب افتخار استان شوند.

استاندار بیان کرد: سیستان و بلوچستان به قهرمانان ورزشی مانند دانیال شه‌بخش و امید آرامی بیشتر نیاز دارد تا جوانان استان با الگو قرار دادن آنها به مسیر درست زندگی وارد شوند.

در پایان این دیدار استاندار از چهار کشتی‌گیر سیستان و بلوچستان به همراه عباس آرامی مربی شایسته استان که موفق به کسب مدال و کسب عنوان سوم تیمی برای اولین بار در رقابتهای کشتی فرنگی جوانان کشور شده بودند؛ تجلیل کرد.

تعداد بازدید : ۱,۱۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال