یکشنبه / ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۳۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

بهره مدیران از انرژی و نشاط جوانان تحول‌آفرین خواهد بود

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ویژگی مهم جوانان انرژی و نشاط است که مدیران و برنامه‌ریزان باید از آن بهره ببرند گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های جوانان امید، حرکت، ابتکار و تحول‌آفرینی است.

بهره مدیران از انرژی و نشاط جوانان تحول‌آفرین خواهد بود
(یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۳۹

حسین مدرس‌خیابانی روز یکشنبه در همایش جوان و انتظار که مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد؛ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) اظهارداشت: در آستانه ولادت امام زمان(عج) هستیم که امیدواریم با ظهور ایشان همه گرفتاری‌ها از بشریت برطرف شود و بتوانیم به عنوان یک سرباز کوچک در رکاب ایشان جهاد کنیم.

وی با بیان اینکه ما از جوانان کارآفرین در سیستان و بلوچستان کم نداریم و گاهی فرصت دادن به آنان می‌تواند مشکلات استان و این مرز و بوم را حل کند ادامه داد: حل مسائل و مشکلات استان در گرو حل معضل اشتغال است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بزرگترین مشکل و معضل سیستان و بلوچستان اشتغال به شمار می‌رود و ما تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت‌هایی که در جوانان استان سراغ داریم زمینه اشتغال را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: امروز در سیستان و بلوچستان واحدهای تولیدی بسیاری وجود دارد که کارآفرین آنها جوانان هستند و این خود نشان از نقش پررنگ جوانان در استان دارد که باید از آن استفاده کرد.

مدرس خیابانی ادامه داد: امروز ما با انتصاب مشاور جوان، تشکیل میز دانشگاه در استانداری و حضور پارک علم و فناوری در جلسات به عنوان نقطه ارتباط کارآفرینی و ثروت آفرینی برای این منطقه از حضور این قشر استفاده می کنیم.

وی تصریح کرد: دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته تا ناامیدی را بین جوانان ایجاد کند اما ما باید در کاشتن بذر امید در کشور بیش از پیش تلاش کنیم تا جوانان ما در حلقه و دام دشمن گرفتار نشوند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: امروز ابزار توسعه هر برنامه ای در استان نیروی انسانی است که توانمندی آن با آموزش امکان پذیر است لذا باید این مهم را به تمام دستگاه‌های اجرایی متصل کنیم.

مدرس خیابانی با اشاره به مولد سازی دارایی‌ها افزود: ما امروز اهمیت ورزش را در سطح تولید قرار داده ایم زیرا ورزش می‌تواند جوانان را از بزهکاری‌ها، اعتیاد و سایر آسیب‌های اجتماعی مصون نگه دارد.


تعداد بازدید : ۱,۱۶۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال