دوشنبه / ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ / ۲۰:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۳۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

سهمیه آرد شهرستان های مسافر پذیردر ایام نوروز افزایش می یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: به منظور رفاه حال شهروندان در شهرستانهای مسافرپذیر، سهمیه ویژه مسافران نوروزی پیش‌بینی شده و اداره‌کل غله استان متناسب با نیاز هر شهرستان این سهمیه را در اختیار شهرستانها قرار خواهد داد.

سهمیه آرد شهرستان های مسافر پذیردر ایام نوروز افزایش می یابد
(دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰) ۲۰:۳۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ داوود شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست کارگروه گندم، آرد و نان استان اظهار داشت: تاکید جدی کارگروه به فرمانداران و دستگاه‌های نظارتی این است که بر نحوه پخت و توزیع نان به ویژه در ایام نوروز نظارت جدی داشته باشند تا تخلفی صورت نگیرد و از متصدیان نانواییها هم می‌خواهیم؛ ضوابط قانونی و اصول بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.

وی با بیان اینکه خوشایند نیست؛ که به دلیل عدم رعایت ضوابط واحد نانوایی مشمول تنبیه شود، تصریح کرد: با موارد تخلف نانوایی ها برخورد جدی می شود و کسر از سهمیه اعمال خواهد شد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: برای شفافیت در حوزه تامین آرد مورد نیاز روستایی نیز مقرر شد؛ سامانه ای تعریف شود و ظرف یکی دو ماه آینده آغاز به کار کند که از کارخانه تا توزیع آرد به روستاییان قابلیت رصد و راستی‌آزمایی داشته باشد.

داوود شهرکی در پایان ابراز امیدواری کرد: مجموعه تصمیمات این کارگروه و همراهی مردم و گزارشاتی که مردم به دستگاه های متولی، سامانه ۱۲۴ و دستگاه‌های نظارتی اعلام می کنند، منجر به بهبود شرایط توزیع نان با کیفیت در بین شهروندان و کشف تخلفات احتمالی و رسیدگی به آن تخلفات شود.

تعداد بازدید : ۱,۰۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال