پنج شنبه / ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۷:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۴۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
رییس قوه قضاییه:

سیستان و بلوچستان سزاوار داشتن برخی مشکلات نیست

رییس قوه قضاییه گفت: استان سیستان و بلوچستان با این سابقه کهن و دیرینه و با این مردم زحمت کش و تلاشگری که دارد حقیقتا سزاوار نیست برخی مشکلاتی داشته باشد و مردم این استان هم با آنها دست و پنجه نرم کنند.

سیستان و بلوچستان سزاوار داشتن برخی مشکلات نیست
(پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰) ۱۷:۱۲

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای روز پنجشنبه در بدو ورود به زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت:در ابتدا لازم می‌دانم از مردم خوب، زحمتکش و متدین به دین مبین اسلام در سیستان و بلوچستان تشکر کنم.هدف از سفر به این استان این است که از نزدیک با  همکاری و همیاری مردم و مسوولان استان، استاندار، نماینده ولی فقیه، همه مسوولان در رده‌های مختلف و علمای محترم اهل تسنن و تشیع بتوانیم قدمی را در جهت رفع مشکلات و بهبود کارها در این استان برداریم.

وی افزود: ایام شعبانیه، پیشاپیش فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت و متعاقب آن ماه پرخیر و برکت مبارک رمضان را تبریک عرض می‌کنم و آرزوی توفیق برای همه مسلمانان جهان به ویژه مسلمانان خطه سیستان و بلوچستان را دارم.

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه وظیفه داریم در تمام ایام سال به مناطق و استان‌های مختلف کشور تا جایی که مقدور و ممکن است سفر کرده و از نزدیک در این مکان‌ها حضور پیدا کنیم خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلاتی که مربوط به هر استان می‌‎شود قبلا احصا و بررسی شده و از نزدیک با مدیران، خبرگان و مسوولان استان تبادل نظری در جهت رفع مشکلات خواهیم داشت.

وی ادامه داد: این استان با این سابقه کهن و دیرینه، با این مردم زحمت کش و تلاشگری که دارد حقیقتا سزاوار نیست، که بعضی از مشکلاتی که امروز با آن دسته و پنجه نرم می‌کنند در آن وجود داشته باشد.

محسنی اژه‌ای اظهارداشت: در این سفر همچنین مسائل و مشکلات قضایی در سیستان و بلوچستان اگر هست با کمک مسوولان استان و مسوولان قضایی به یاری خدا در جهت بهبودش قدم‌های بلندتری را نسبت به گذشته برخواهیم داشت.


تعداد بازدید : ۹۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال