دوشنبه / ۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۹:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۵۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

پیام حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت فرارسیدن سال نو:

پیام حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت فرارسیدن سال نو:
(دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۱) ۰۹:۳۶

✅ فرا رسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه را به مردم شریف سیستان و بلوچستان و همه هم وطنان تبریک و تهنیت عرض می کنم، امیدوارم با صحت و سلامت، سالی پر از موفقیت و سربلندی داشته باشیم.

✅ سال قبل با همه فراز و نشیب‌ها با همراهی مردم عزیزمان و کمک‌هایی که همه نهادهای انقلابی، گروه‌های جهادی و خیرین داشتند، بخشی از مسائل و مشکلات استان را با کمک مردم برطرف کردیم.

✅ بحران‌های سال قبل با حمایت مردم و کمک دولت خیلی خوب مدیریت شد؛ از جمله سیل شهرستان کنارک و جنوب استان که با کمک نیروهای جهادی، خیرین، نیروهای مسلح و دستگاه‌های امدادی؛ بخشی از آلام مردم کمتر شد.

✅ با استقرار دولت سیزدهم با نگاه جدید و روحیه نشاط و با قدرت و توان بیشتر، کارهای خوبی از لحاظ عمرانی، زیرساختی، توسعه فضاهای اقتصادی با هدف ایجاد اشتغال در استان شروع شده که امیدوارم در سال جدید با ادامه این روند و با شتاب گرفتن فعالیت های اقتصادی در راستای ارتقاء حفظ معیشت مردم، گام های موثری را برای اعتلای استان سیستان و بلوچستان برداریم.

✅ بسیاری از محرومیت ها، کمبودها و کاستی هایی که مردم را رنج می دهد بخشی ماحصل فضای اقتصادی حاصل از تحریم و بخشی حاصل ناهماهنگی‌ها است که امیدوارم با انسجام و انگیزه و توان بیشتر مدیران و آحاد جامعه اقدامات موثری از حیث اقتصادی، اجتماعی و حوزه‌های فرهنگی تقدیم مردم کنیم و سال ۱۴۰۱ بهتر از سال های قبل باشد.

✅ در مسائل امنیتی خوشبختانه با تلاش مجموعه نیروهای مسلح و با تقدیم شهدا، امنیت قابل‌قبولی در استان برقرار است؛ از همراهی سران طوایف، معتمدین، متنفذین و گروه‌های مرجعی که به حفظ امنیت پایدار کمک کردند، تقدیر و تشکر می کنم.

✅ تلاش کنیم؛ با رعایت نکات بهداشتی و انجام واکسیناسیون در امر مقابله با بیماری کرونا، به گونه‌ای عمل کنیم که این بیماری لطمه‌ای به کسب و کار، آموزش و فعالیت های اجتماعی ما وارد نکند.

✅ از گروه‌های مرجع و صاحبنظران درخواست داریم؛ همه به لحاظ آگاهی‌بخشی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کمک کنند تا جامعه رو به پیشرفت داشته باشیم.

✅ در آستانه ماه مبارک رمضان از همه مردم شریف سیستان و بلوچستان التماس دعا دارم و طلب می کنم؛ برای توفیق خدمت خادمین خودشان در استان و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای خدمتگزاری بهتر به مردم دعا کنند‌.

تعداد بازدید : ۹۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال