شنبه / ۶ فروردین ۱۴۰۱ / ۲۲:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۰۷۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

هر زمان کرونا را سبک گرفته‌ایم، آسیب دیده‌ایم.

استاندار گفت: تجربیات گذشته نشان می‌دهد که هر زمان کرونا را سبک گرفته ایم، آسیب دیده ایم و هرکس که توصیه های بهداشتی را رعایت کرده آسیب کمتری دیده است.

هر زمان کرونا را سبک گرفته‌ایم، آسیب دیده‌ایم.
(شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱) ۲۲:۳۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان و با حضور اعضای این ستاد صبح امروز در استانداری برگزار شد.

مدرس خیابانی در این نشست اظهار داشت: با توجه به تردد ها و تجمع هایی که در ایام تعطیلات نوروزی صورت گرفته بدون شک پیک هفتم کرونا را در آینده پیش رو خواهیم داشت.

استاندار خطاب به فرمانداران استان تاکید کرد: فرمانداران گزارش عملکرد در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کرونا از جمله تبلیغات محیطی، تبلیغات فضای مجازی،برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی و آگاهی‌بخشی در حاشیه شهر و دفاتر تسهیلگری را ارائه دهند.

وی افزود: موثرترین موضوع برای کنترل کرونا واکسیناسیون است، از سویی میانگین واکسیناسیون در استان کمتر از میانگین کشوری است که باید تلاش ها برای افزایش آمار واکسیناسیون انجام شود و برای تحقق این امر باید واکسیناسیون سیار در نقاط پرتردد و و واکسیناسیون قشری در بین اقشار به صورت ویژه انجام شود.

استاندار ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر فعالیت های غیر ضرور بدون محدودیت های کرونایی انجام می شود اما در حوزه آموزش محدودیت های کرونایی را اجرا می‌کنیم و بیشترین آسیب به نظام آموزشی وارد شده است.

مدرس خیابانی گفت: باید برای آموزش حضوری در دانشگاه‌ها و مدارس برنامه ریزی شود و برای این موضوع نشست هایی با حضور روسای دانشگاهها و مسئولین آموزش و پرورش برگزار شود و تدابیر لازم برای آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه ها اتخاذ شود.


تعداد بازدید : ۱,۰۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال