یکشنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۸:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۱۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اشتغال در گرو رفع موانع واحدهای تولیدی است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در زمینه‌ تسهیل و رفع موانع تولید در استان به سمت عددگذاری و نتیجه‌گیری برویم زیرا از طریق واحدهای تولیدی اشتغال در منطقه ایجاد می‌شود.

اشتغال در گرو رفع موانع واحدهای تولیدی است
(یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱) ۱۸:۴۶

حسین مدرس خیابانی روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان اظهارداشت: تولید و اشتغال براساس شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده در این راستاست که مشکلات با اشتغال حل می‌شود.

وی افزود: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان شاخص‌ها تعریف و کل واحدهای تولیدی که تعطیل هستند به تفکیک موضوع و فعالیت مشخص شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: تعداد واحدهای تعطیل احیا شده، میزان ظرفیت تولید اضافه شده و اشتغال ایجاد شده از شاخص‌های مورد نظر در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه به صورت ماهانه فهرست تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی به تفکیک بانک‌ها و بخش‌های مختلف مشخص شود بیان کرد: هدفگذاری شود که امسال حداقل ۷۰ درصد واحدهای تولیدی غیرفعال دوباره فعال شوند.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال برای هر نفر از آسیب‌های اجتماعی برای ۱۰ نفر جلوگیری خواهد کرد تصریح کرد: خرید محصولات داخلی استان همچنان مورد تاکید است و هیچ دستگاه دولتی حق ندارد کالاهای مورد نیاز خود را از خارج از استان تهیه کند.

داود شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با اشاره به شناسایی واحدهای تولیدی تعطیل شده گفت: مشکلات این واحدها نیز شناسایی و متناسب با آن ۷۰ جلسه کارشناسی برگزار شده است.

تعداد بازدید : ۹۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال