دوشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۴:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۸۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دیدار معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با بزرگان و ریش سفیدان طایفه شه بخش

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری روز یکشنبه با بزرگان و ریش سفیدان طایفه شه بخش دیدار کرد.

دیدار معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با بزرگان و ریش سفیدان طایفه شه بخش
(دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۴:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ این دیدار در راستای جلسات برنامه ریزی شده هم اندیشی با سران قبایل و طوایف سطح استان و در محل سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی برگزار گردید.

رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: معتمدین و سران طوایف نقش بسزایی در استان سیستان و بلوچستان دارند و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این نقش هر روز پرنگ تر از دیروز است.

وی بیان داشت: به برکت خون شهدای گرانقدر توفیق خدمت بی منت به مردم نجیب استان برای ما فراهم گردیده می بایست از آن به نحو مطلوب برای خدمتگذاری به ولی نعمتان خویش استفاده کنیم.

بامری افزود: یکی از ویژگی های استان سیستان و بلوچستان وحدت و یکپارچگی بین اقوام و مذاهب است که نقطه عطفی برای این استان محسوب می شود و دشمن سالیان سال در صدد است با برنامه ریزی و پیاده کردن نقشه های مختلف این وحدت و همدلی را برهم بزند که با هوشیاری مردم ولایت مدار و مرزدار استان تاکنون موفق نبوده و هرگز موفق نخواهدشد.

معاون استاندار گفت: طایفه شه بخش یکی از طویف بزرگ در استان سیستان و بلوچستان است که از ظرفیت نیروی انسانی این طایفه برمدار شایستگی و تخصص در حوزه های مختلف استفاده شده وخواهد شد.

وی به خدمات شایان نظام الهی به استان سیستان وبلوچستان اشاره و فرمود هم اکنون برنامه های زیادی ازطرف دولت انقلابی و مردمی با پیگیری های استاندارمحترم درحال اجرایی شدن است که ان شاالله آثارمثبت آن درآینده نزدیک نمایان خواهد شد.

بامری افزود: معتمدین و مدیران منتسب به طایفه شه بخش باید این فرصت را غنیمت شمرده و برای خدمت به مردم در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ودرتحقق شعار سال و در گام دوم انقلاب دراجرای منویات مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) گامهای اثرگذاری بردارند و در کنار سایر اقوام و همراه با فرزندان خدوم و جان برکف انقلابی در مجموعه های نظامی، انتظامی، امنیتی، قضایی وبسیج مردمی درجهت استمرارامنیت پایداراستان که خونبهای شهدای گرانقدراست، بیش از پیش نقش آفرین باشند.

تعداد بازدید : ۱,۳۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال