پنج شنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۱:۲۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۲۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

ورود کالاهای اساسی نظارت می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: کالاهایی که وارد استان می‌شود، مورد رصد و نظارت قرار می‌گیرد.

ورود کالاهای اساسی نظارت می شود
(پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۲۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ نشست آموزشی و توجیهی"تبیین طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها" با حضور مدیران دستگاههای نظارتی و اجرایی استانی، معاونین فرمانداری ها و نمایندگان ادارات صمت و جهاد کشاورزی شهرستان های استان برگزار شد.

داود شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری در این نشست اظهار داشت: با جبران بخشی از هزینه ها از طریق پرداخت یارانه و رقابتی شدن کالاها و حذف رانت ناشی از ارز دولتی، در حال حاضر نوعی ثبات و آرامش در بازار وجود دارد.

وی اضافه کرد: از طرفی اقلامی مثل؛ روغن، مرغ و تخم مرغ با قیمت کمتر از قیمت مصوب دولتی هم در بازار عرضه می شود.

معاون استاندار در خصوص برگزاری این نشست بیان داشت: طرح اخیر اقتصادی دولت و عادلانه سازی یارانه ها در مسیر اجرا مشکلاتی دارد که تلاش می شود؛ با بسیج همه امکانات و عوامل، این موضوع در جلسات مختلف و فراگیر تبیین شود.

شهرکی خطاب به حاضرین جلسه و به ویژه معاونین فرمانداری ها گفت: در مواجهه با مردم ضمن تشریح طرح، در راستای انعکاس نواقص احتمالی و توجه به خواسته های مردم همکاری و تلاش مضاعف داشته باشند.

وی افزود: برای افرادی که از لیست یارانه از قلم افتاده اند، نیز بعد از ثبت اعتراضات بررسی لازم انجام می‌شود و دولت نیز یک ماه مبلغ یارانه به حساب افراد واریز کرده تا با کمترین مشکل و نگرانی این طرح اجرایی شود و به سرانجام برسد.

تعداد بازدید : ۱,۴۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال