یکشنبه / ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۸۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

کار نشدنی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد / لزوم حضور میدانی همه مدیران

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با اتکا به الطاف خداوند با افتتاح اولین کارخانه تولید فریم عینک کشور و میلگرد در استان نشان دادیم که هیچ کار نشدنی در این منطقه وجود ندارد.

کار نشدنی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد / لزوم حضور میدانی همه مدیران
(یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱) ۱۰:۴۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در نشست نقشه راه توسعه استان اظهار داشت : یکی از نیازهای استان تقویت زیرساخت ها و یکی از اولویت های اصلی این منطقه توسعه راه ها به شمار می آید.

وی ادامه داد : حضور میدانی فرمانداران در پروژه ها اهمیت فراوانی دارد بنابراین نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها باید از نزدیک روند اجرای پروژه های عمرانی را مشاهده و مشکلات را برطرف کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: حلقه مفقوده اجرای پروژه ها در استان پیگیری، پیگیری و پیگیری است لذا تا زمانی که پیگیری نکنیم هیچ پروژه ای روی زمین نمی نشیند.

وی تصریح کرد: فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها باید به نحو مطلوب به مردم خدمت کنند چراکه ماهیت حضور این افراد خدمت رسانی است.

مدرس خیابانی تاکید کرد: اولین کارخانه فریم عینک طبی در کشور در سیستان و بلوچستان تاسیس شد، لذا می توان کارهایی که تاکنون در کشور انجام نشده را در این استان انجام داد.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: خوشبختانه اولین کارخانه تولید میلگرد در سیستان و بلوچستان تاسیس شد که امیدواریم با تکمیل این چرخه بتوانیم مصالح ساختمانی مورد نیاز را در خود استان تولید کنیم.

وی ادامه داد: امروز اقتصاد در صدر اولویت های دولت، مردم و نظام قرار دارد لذا همه باید به آن توجه کرده و بر اساس آن هدف گذاری کنیم.

مدرس خیابانی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از نیاز های استان اشتغال است لذا مردم کار اشتغال زا و اقتصادی می خواهند.

وی با بیان اینکه حضور میدانی مدیران در پروژه ها اهمیت فراوان دارد، تاکید کرد: با پشت میز نشستن هیچ کاری انجام نمی شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دستگاههای اجرایی برای اجرای طرح های خود نیازمند ارتباط تنگاتنگ با فرمانداران هستند بنابراین این ارتباط یک ضرورت محسوب می شود.

تعداد بازدید : ۱,۲۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال