چهارشنبه / ۱۱ آبان ۱۴۰۱ / ۰۷:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۸۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان پایتخت وحدت اسلامی بوده، هست و خواهد بود

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: جوانان شیعه و سنی استان همواره در کنار هم برای پیشرفت این دیار تلاش کرده و می‌کنند و این خطه همچنان پایتخت وحدت اسلامی بوده هست و خواهد بود.

سیستان و بلوچستان پایتخت وحدت اسلامی بوده، هست و خواهد بود
(چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱) ۰۷:۲۷

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در جلسه شهروند جوان زاهدانی اظهار داشت: امروز نوک پیکان دشمن به سمت ولایت بوده چرا که این سنگر محکم به برکت خون شهدا پا برجا ست.

وی افزود: همگی باید هوشیار باشید و با همت و فضل الهی افق های روشن را برای آینده ایران اسلامی محقق کنید.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی افتخارات فراوانی داریم که همگی از ظرفیت های استان محسوب می شوند.

وی خاطر نشان کرد: دشمن از این حضور و بلوغ فکری مردم واهمه دارد بنابراین تلاش می کند به هر شکل ممکن آن را بر هم بزند.

بامری ادامه داد: مثل همیشه دشمن این آرزو را به گور خواهد بود که به اهداف خبیثانه خود برسد زیرا هنگامی که این انقلاب نهالی نوپا بود نتوانست کاری کند چه برسد حالا که به درختی تنومند تبدیل شده و شاخ و برگ و ریشه های آن در تمام دنیا گسترده است.

وی با اشاره به شهدای شیعه و سنی این استان اذعان کرد: سیستان و بلوچستان همواره پایتخت وحدت اسلامی است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: اگر تعداد شهرستان ها، بخش ها، مساجد، علما و توسعه شهری و روستایی را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم متوجه پیشرفت مملوسی که به برکت این انقلاب حاصل گشته خواهیم شد.

وی افزود: دشمن امروز خانواده، علم و اقتصاد را هدف قرار داده و برای آن‌ها خواب های بدی دیده که باید هوشیاری خود را حفظ کنیم.

بامری تصریح کرد: همه موظفیم امنیت پایدار را برای پیشرفت سیستان و بلوچستان فراهم آوریم تا شاهد توسعه روز افزون این استان باشیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال