پنج شنبه / ۸ دی ۱۴۰۱ / ۱۲:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۷۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های سیستان و بلوچستان / دیپلماسی اقتصادی در استان فعال می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان ظرفیت‌های فراوانی دارد و ما مسئولیت داریم از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده کنیم.

لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های سیستان و بلوچستان / دیپلماسی اقتصادی در استان فعال می شود
(پنج شنبه ۸ دی ۱۴۰۱) ۱۲:۴۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست شورای اداری استانداری اظهار داشت: قرآن به ما می‌گوید همه انسان‌ها در خسران و زیان‌اند مگر کسانی که عمل صالح انجام داده‌اند که مصداق عمل صالح همان خدمت به مردم است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: عالم محضر خداست و خداوند ما را میبیند بنابراین هر چه تلاش می‌کنید خدا شاهد بر آن بوده بنابراین کار خود را درست انجام دهید.

وی ادامه‌داد: هر انسانی زمانی دارد و زمانی‌که آن‌وقت فرا برسد ثانیه‌ای تأخیر نخواهد داشت بنابراین همه ما عمر محدودی داریم و این مدت خداوند به ما فرصتی داده تا عمل صالح انجام دهیم.

کرمی خاطرنشان کرد: باید بر خدا توکل کنید چرا که خداوند همه راه‌ها را باز می‌کند که نمونه آن را در محاصره اقتصادی که موجب شد در زمینه‌های مختلف پیشرفت کنیم می‌بینیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه جوانان بسیار توانمندی در این مرز و بوم داریم که با درک بالا علاقه‌مند به نظام جمهوری اسلامی هستند.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: این استان ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و این‌که از مشکلات بترسیم یا بترسانیم فایده‌ای نداشته بنابراین باید به فکر اصلاح باشیم.

وی تاکید کرد: این استان ظرفیت‌های فراوانی دارد و ما مسئولیت داریم از این ظرفیت استفاده کنیم و پای کار بایستیم.

کرمی اظهارداشت: مسئولیت امر سنگینی است اما امروز مسئولیت اداره استان بر گردن من نهاده شده است.

وی ادامه داد: امروز ما آمده‌ایم تا از ظرفیت شما مدیران استفاده کنیم بنابراین کار را با قدرت ادامه دهید.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: ما در این استان تفاوتی بین شیعه و سنی نداریم همه با هم برادر و برابریم؛ قبله، پیامبر و قرآن ما یکی‌ست پس کسانی که می‌خواهند بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند قطعاً از ما نیستند.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و انسجام افزود: باید از این فرصت را برای خدمت و کار به غنیمت شمارید.

کرمی خاطر نشان کرد: از ظرفیت مردم و جوانان در استان استفاده کنید چراکه این مردم ظرفیت عظیمی هستند که باید آن‌ها را در میدان آورد.

وی با بیان اینکه که تولید علم عین عبادت است، تصریح کرد: امروز ظرفیت زیادی در حوزه دانشگاه های استان داریم که باید این ظرفیت دانشگاهی را پای کار آورد و این علم باید با تجاری سازی به تولید ثروت کمک کند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: ضرورت دارد با آحاد جامعه ارتباط داشته و مشکلات آن‌ها را رصد کنیم چرا که وظیفه ما حل مشکلات مردم است.

وی خاطرنشان کرد: امروز جمعیت بسیاری از مردم استان در روستاها ساکن‌اند بنابراین باید با توجه ویژه به روستاها آنها را تقویت کنیم.

کرمی اظهارداشت: با دیپلماسی اقتصادی و استفاده از ظرفیت مرزها به توسعه استان کمک کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در استان امنیت خوبی را شاهدیم اما مشکلاتی وجود دارد که البته برای همه آنها راهکارهایی پیش بینی شده تا برطرف شوند.

تعداد بازدید : ۹۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال