شنبه / ۱۷ دی ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۰۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

تسریع در تکمیل طرح جامع پایانه‌های مرزی سیستان و بلوچستان ضروری است

استاندار سیستان و بلوچستان بر تسریع تکمیل و اجرای طرح های جامع پایانه های مرزی این استان برای ارائه خدمات مطلوب تر تاکید کرد.

تسریع در تکمیل طرح جامع پایانه‌های مرزی سیستان و بلوچستان ضروری است
(شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱) ۱۰:۲۶

محمد کرمی در نشست با مسئولان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به اهمیت و جایگاه این پایانه ها در تسریع و تسهیل ترانزیت کالا و جابجایی مسافر، اظهار داشت: روان سازی مسیرهای ترانزیتی استان به منظور توسعه تبادلات اقتصادی و اجتماعی با کشورهای همسایه از اولویت های استان است.

وی با بیان اینکه بهسازی راه‌های روستایی پیش‌نیاز توسعه و کاهش مشکلات روستاییان است، گفت: با توجه به اینکه بیش از ۵۱ درصد جمعیت این استان در مناطق روستایی ساکن هستند ضروری است پروژه های راه روستایی در حال احداث استان با نظارت بیشتر و با کیفیت بالا ساخته و تکمیل شود تا شهروندان گرامی از مزایای آنها بهره مند شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین بر افزایش تعداد مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی در این استان تاکید کرد و گفت:
مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی نقش موثری در رفاه و ایمنی رانندگان و کاربران جاده ای دارد که در استان سیستان و بلوچستان ضروری است به دلیل طول زیاد راه های ترانزیتی ، شریانی و مواصلاتی مجتمع های خدماتی رفاهی بیشتری برای ارائه خدمات مطلوب به بهره برداری برسد.

کرمی افزود: بستر لازم برای توسعه و افزایش مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی به شرط ورود سرمایه گذاران توانمند در استان فراهم است از این ظرفیت برای افزایش ایمنی سفر و کاهش تصادفات باید بهره گرفت.

تعداد بازدید : ۹۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال