پنج شنبه / ۲۲ دی ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۱۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار‌ سیستان و بلوچستان:

مدیران از ظرفیت مشاوره با جوانان استفاده کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه مدیران در کنار خود مشاورانی از جوانان خلاق و تحصیلکرده داشته باشند و از ظرفیت علمی و تخصصی نخبگان دانشگاه ها بیشتر استفاده کنند.

مدیران از ظرفیت مشاوره با جوانان استفاده کنند
(پنج شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱) ۱۱:۱۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان ایرانشهر در نشست "شورای اداری" با حضور علما، معتمدین و مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار داشت: با توجه به وجود مشکلات و کمبودها و ضعف زیرساختها همه مسئولیت داریم تا اوضاع کنونی را اصلاح کنیم.

وی افزود: با هدف نظارت بر عملکرد مدیران برنامه ارزیابی عملکرد کلیه مدیران هر ۳ ماه یک‌بار اجرایی خواهد شد و بر کار آن‌ها نظارت می‌شود.

استاندار سیستان‌وبلوچستان ادامه داد: ما انتظار داریم؛ همه بطور منسجم و یکپارچه یک ید واحد بوده و با انگیزه و خلاقیت برای مردم خدمت کنیم چرا که بدترین آفت برای یک مجموعه روزمرگی است.

وی ادامه داد: از دامن زدن به مباحث تفرقه انگیز دوری کنیم چرا که بزرگ‌ترین آسیب برای یک مجموعه تفرقه است و موجب می‌گردد تا ظرفیت‌هایمان به هدر برود و معطل بماند.

کرمی تصریح کرد: مشکل صف های طولانی بنزین و نان که این روزها گریبانگیر مردم استان شده بایستی بطور دقیق ریشه یابی شود و اگر در اختصاص میزان سهمیه ها مشکلی وجود دارد باید به سرعت برطرف شود.

وی ادامه داد: علاوه بر دستگاههای متولی، مردم هم باید بر روند ارائه خدمات در جایگاههای توزیع سوخت و هم توزیع نان نظارت کنند و دستگاههای نظارتی نیز این موضوعات را با جدیت کنترل و نظارت نمایند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید چند برابر گذشته تلاش کنیم و وقتی مشکلی را پیدا می‌کنیم از ظرفیت همه استفاده نماییم و هر جا ریشه فساد را می‌بینیم باید آن را از بین ببریم و اجازه ندهیم عده ای سوءاستفاده کنند که مردم تاوان آن را پس بدهند.

کرمی تاکید کرد: باید از ظرفیت فکر و استعداد جوانان خلاق و نوآور استفاده کرد و آنان را پای کار آورد چرا را که آنان دارای افکار جدیدی هستند.

وی ادامه داد: نتیجه گزارش عملکرد مدیران باید کف میدان دیده شود به طور مثال اگر می‌گویند این تعداد مسکن ساخته شده باید در کف میدان و به صورت عینی قابل مشاهده باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه با اجرای طرح نهضت ملی مسکن نباید کسی مشکل مسکن داشته باشد، اظهار داشت: با توجه به ویژگی های این شهرستان باید شرایط برای واگذاری زمین و ساخت مسکن ویلایی در اختیار مردم قرار گیرد تا علاوه بر بنیاد مسکن با استفاده از تسهیلات پرداختی خود مردم نیز بتوانند بسازند و دولت نیز زیرساخت ها را برایشان فراهم کند.


وی اظهارداشت: مردم و بخش خصوصی را پای کار بیاورید چراکه هر جا مردم وارد شدند به موفقیت دست یافتیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بسیاری از مواهبی که در استان سیستان و بلوچستان به صورت خدادادی وجود دارد سایر کشورها برای تامین آن هزینه های زیادی می‌کنند، اذعان کرد: باید کار کنیم و با کار شبانه روزی منطقه را متحول کنیم و مشوق ها و حمایت های سرمایه گذاری در استان باید افزایش یابد.

کرمی افزود: باید به شدت روستا ها را تقویت نموده تا زیرساخت ها امکاناتی در حد شهر داشته باشند و لازم است برای این مهم از ظرفیت و توان دانشگاه ها استفاده شود.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اراده خود را تقویت کنیم و با اراده محکم کار کنیم چرا که اگر بهترین امکانات را در اختیار داشته باشیم اما اراده ها ضعیف باشد محکوم به شکست خواهیم بود.

تعداد بازدید : ۷۶۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال