شنبه / ۲۴ دی ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۲۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

لزوم نظارت بر نحوه مصرف سهمیه آرد نانوایی‌ها / نظارت ها تشدید شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه‌های متولی توزیع آرد به گونه ای مدیریت کنند، تا مشکلات موجود به سرعت برطرف گردد، لذا در این راستا بایستی بر نحوه مصرف سهمیه آرد نانوایی‌ها نظارت و بطور دقیق مشخص شود چه میزان از این سهمیه پخت می‌شود.

لزوم نظارت بر نحوه مصرف سهمیه آرد نانوایی‌ها / نظارت ها تشدید شود
(شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱) ۱۲:۵۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست کارگروه آرد و نان استان اظهار داشت: از نظر تعداد نانوایی ها شرایط استان باید به اندازه ای فراوانی و تعدد داشته باشد که همه نانوایی ها به دنبال کیفیت بخشی و رقابت در جلب مشتری باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه مجموعه ها در کنار هم باید کمک کنند تا مشکلات کنونی رفع شود، افزود: همه دستگاه ها بایستی وظایف محوله را به درستی انجام دهند تا شاهد بروز مشکلات و کمبودهای موجود نباشیم و چنانچه شرایط بحرانی و یا مشکلات احتمالی هم بوجود می آید، به جای سنگ اندازی و تخریب، با استفاده از امکانات در اختیار، همه با هم برای رفع مشکل یکدیگر را یاری کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: گزارش باید با کف میدان یکسان باشد لذا امروز که مسئولیت داریم به وظایف خود به خوبی عمل کنیم چرا که این پست ها و عناوین زود گذر است.

تعداد بازدید : ۸۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال