چهارشنبه / ۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۴:۵۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۰۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ظرفیت‌های بی‌نظیر سیستان و بلوچستان باید بیش از پیش معرفی شود

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت‌های بسیاری در حوزه های مختلف از شمال تا جنوب استان وجود دارد که باید بیش از پیش این ظرفیت‌ها را معرفی کرد.

ظرفیت‌های بی‌نظیر سیستان و بلوچستان باید بیش از پیش معرفی شود
(چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲) ۱۴:۵۴
به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، رضا شریفی به همراه جمعی از مسئولان استان امروز با حضور در راه آهن جنوب شرق از مسافران نوروزی استقبال کردند.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری در حوزه صنایع دستی، موسیقی سنتی، گردشگری و فرهنگی و ورزشی از شمال تا جنوب استان وجود دارد که باید بیش از پیش این ظرفیت‌ها را معرفی و از آنها برای ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه استفاده کنیم.

وی افزود: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های راه آهن نیز آنطور که باید معرفی نشده به ویژه در حوزه جا به جایی بار و کالا باید از توان قطار بیشتر استفاده شده و شرایط بهتری برای قطار باری رقم بخورد.

شریفی جزیره‌ای عمل کردن را یکی از ضعف‌های ادارات و ارگان‌ها دانست و گفت: از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کرده و با هم‌افزایی و کمک به یکدیگر شرایط بهتری را برای استان رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری و دولتمردان توجه ویژه ای به سیستان و بلوچستان دارند، گفت: در استانداری نیز هر اقدامی لازم باشد برای معرفی ظرفیت‌های استان انجام می دهیم.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: زیرساخت‌های فرهنگی و گردشگری خوبی در استان وجود دارد که در حوزه شناساندن این قابلیت‌ها همه ما وظیفه داریم.

وی تصریح کرد : در کنار حفظ زیرساخت‌ها و سرمایه‌های مختلف باید قدر سرمایه‌های انسانی خود را بدانیم و سرمایه‌های انسانی خود را نیز حفظ کنیم، مدیرانی در این استان داریم که قابلیت جایگاه وزیر و معاون وزیر را دارند.

شریفی اضافه کرد: هر فردی در مسیر و گفتمان انقلاب حرکت کند در هر جایگاه و مسئولیتی قابل احترام است، از طرفی با ترک فعل مدیران در هر دستگاهی بدون اغماض برخورد خواهد شد، هر مدیری بیت المال را حیف و میل کرده باید پاسخگو باشد.
تعداد بازدید : ۱,۱۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال