شنبه / ۵ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۰:۲۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

نباید شعار سال فقط در حد درج بر روی پلاکاردها و سربرگ نامه‌ها باشد

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ به عنوان «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری گفت: برای اجرایی کردن شعار سال باید برنامه‌ریزی کرد و نباید شعار سال فقط بر روی پلاکاردها و سربرگ نامه ها باشد و در همان نامه‌ها خلاف شعار سال اقدام کنیم بلکه ما به عنوان سربازان مقام معظم رهبری در کف میدان باید برای تحقق شعار سال به صورت شبانه روزی تلاش نماییم و به فضل الهی این شعار عملی خواهد شد.

نباید شعار سال فقط در حد درج بر روی پلاکاردها و سربرگ نامه‌ها باشد
(شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲) ۱۰:۲۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمدکرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در نشست دستگاه های اقتصادی استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مشهد مقدس و تاکید ایشان به مبحث تحول اظهار داشت: تحول؛ بسیار حائز اهمیت است و در سال جدید باید تحول ایجاد کنیم و بررسی های لازم جهت شناسایی مسائل و مشکلات انجام دهیم و در جهت رفع آن اقدام کنیم.

محمد کرمی بیان داشت: جهت شکوفایی اقتصادی باید مجوز های لازم صادر و کارهای مردم در اسرع وقت انجام شود، وقتی مجوز صادر نمی‌شود کارها عقب می‌افتد.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: مهار تورم با افزایش عرضه امکان پذیر است بنابراین باید بین عرضه و تقاضا تعادل ایجاد شود‌ که این مهم با افزایش تولید امکان پذیر است.

محمد کرمی اذعان کرد: با توجه به ظرفیت های خوب استان، ارتباط قوی و سرمایه‌گذاری مشترک با کشور های همسایه می‌تواند منجر به رشد همه جانبه استان شود.


وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مردمی بیان داشت: مردم باید در رشد و توسعه اقتصاد مشارکت داشته و آموزش‌های لازم در این زمینه به مردم ارائه گردد.

رییس شورای برنامه‌ریزی و توسعه سیستان‌وبلوچستان تجارت، ظرفیت بی نظیر معادن، ایجاد کارخانجات، کشاورزی، دامداری و شیلات را از ظرفیت‌های بزرگ استان برشمرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به تاثیرات اجتماعی فعالیت بخش خصوصی در برخی شهرهای کشور بیان داشت: ایجاد طرح دهکده سلامت با همکاری همه سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی می تواند؛ بررفع مشکلات اجتماعی تاثیرگذار باشد.
تعداد بازدید : ۷۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال