دوشنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۲:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۴۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

جوانان باید مطالبه گر باشند / لزوم به فعلیت رساندن ظرفیت های استان با توان جوانان

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جوانان باید مطالبه گر باشند، گفت: جوانان باید اثر گذار باشند و اثرگذاری شما در کف میدان دیده شود.

جوانان باید مطالبه گر باشند / لزوم به فعلیت رساندن ظرفیت های استان با توان جوانان
(دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲) ۱۲:۱۴
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رضا شریفی در جلسه «جهاد تبیین و نقش سمن ها» اظهار داشت: شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و هدف اصلی دشمن این بود که نسل جوان ما را با شکست مواجه کند.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون تحرکات مختلفی جهت ضربه زدن به ملت ایران از سوی دشمنان انجام شده اما با هوشیاری شما جوانان تاکنون نه در اشغال مرزها و نه در اشغال فکرها هیچ توفیقی نداشته اند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طبیعی است که دشمنان یک الگوی استکبار ستیزی برای مستضعفین جهان را تحمل نمی کنند و حاضر نیستند پیشرفت انقلاب اسلامی را ببیند.

وی خاطر نشان کرد: باید بتوانیم از میان شما جوانان و نوجوانان برای سایر نهادها کادر سازی کنیم.

شریفی ادامه داد: در حوزه های مختلف کشاورزی، معدن، دامداری و ... در استان ظریفت های فراوانی داریم که باید برای به فعلیت رساندن این ثروت ها از جوانان استفاده کرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مرز، بیان کرد: من با قاطعیت اعلام می کنم که امروز مرز برای ما یک فرصت است نه تهدید.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مهار تورم و رشد تولید تنها شعارسال نیست بلکه یک فرمان حکومتی است و همه باید به آن عمل کنیم.

شریفی با بیان اینکه جوانان باید مطالبه گر باشند، تاکید کرد: شما جوانان باید اثر گذار باشید و اثرگذاری شما در میدان دیده شود.
تعداد بازدید : ۴۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال