سه شنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۸:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۴۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

اصناف از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان در جهت توسعه استفاده کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اصناف با توجه به ظرفیت شهرک‌های صنعتی و همچنین موقعیت ویژه استان باید فعالیت‌هایشان را توسعه دهند.

اصناف از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان در جهت توسعه استفاده کنند
(سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۱۰
به گزارش روابط‌ عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، محمد کرمی در جلسه هم اندیشی اتاق های اصناف سراسر استان اظهار داشت: اگر اصناف مشکلاتی در زمینه فعالیت‌هایشان با دستگاه های اجرایی دارند باید با برگزاری جلسه مشترک مسائل شان خیلی شفاف و روشن حل شود.

وی با تاکید بر برگزاری دائم این جلسه توسط اداره کل صمت استان بیان داشت: در زمینه صدور مجوز‌فعالیت، تسریع در کارها و کمک به سرمایه گذاران باید اقدامات لازم هر چه سریعتر صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: مصوبات جلسات باید بند به بند پیگیری و بررسی شود و توسط بازرسان عدم دلایل اجرای مصوبات نیز بررسی گردد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قرار نیست همه افراد جهت حل مسائل به دستگاه‌ها مراجعه کنند بلکه خود دستگاه‌ها هم باید پیگیر حل مسائل باشند.

وی اذعان کرد: همفکری در جهت توسعه بازار و توسعه صادرات و واردات با کشورهای همسایه و همچنین از مرز دریایی باید صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه فرهنگ کار در سطح جامعه آسیب دیده است، افزود: متاسفانه در برخی از پروژه‌های تولیدی کارگر بومی جهت فعالیت وجود ندارد.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به گردش بالای مالی در شهرهای استان بیان داشت: اصناف باید در زمینه تولید و تجارت فعالتر شده و از ظرفیت بازارچه‌های مرزی استفاده کنند.

وی با اشاره به الگو پذیری از امام علی (ع) در زمینه کار و تلاش ادامه داد: کار و تلاش در دین اسلام همانند عبادت است.

وی با تاکید بر هم افزایی در کارها بیان داشت: مجموعه‌های دولتی و خصوصی جلسات تخصصی برگزار و موارد مطرح شده و مسائل موجود را پیگیری کنند.
تعداد بازدید : ۴۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال