سه شنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۲۲:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۵۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

اسرائیل دشمن مشترک همه مسلمانان است/ روز قدس الگوی وحدت جهان اسلام

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: امروز شاهدیم که روز قدس به عنوان الگوی وحدت جهان اسلام و خاری در چشم دشمنان است.

اسرائیل دشمن مشترک همه مسلمانان است/ روز قدس الگوی وحدت جهان اسلام
(سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲) ۲۲:۲۰
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی در نشست با اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور زاهدان اظهار داشت: رژیم صهیونسیتی دشمن مشترک همه مسلمانان جهان است.

وی افزود: مهمترین طرح اسرائیل توقف پیشرفت جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران است که برای آن تاکنون اقدامات متفاوتی را در منطقه انجام داده که البته همه آنها منجر به شکست شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مسلم است که اسرائیل در آشوب های اخیر برای منطقه ما نیز برنامه داشت اما خوشبختانه بار دیگر با هوشیاری مردم بصیر این استان ناکام ماند.

وی با تاکید بر اینکه اگر اسرائیل یکی بزند ده تا میخورد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی برای تحقق آرمان های خود و دین مبین اسلام با هیچکس شوخی ندارد.

شریفی خاطر نشان کرد: دشمنان می‌خواستند تا جمهوری اسلامی را با سیاست هزار زخم از پای درآورند بنابراین تلاش های زیادی کردند از ترور دانشمندان هسته‌ای گرفته تا خرابکاری در مراکز هسته‌‌ای و امنیتی که همه این توطئه‌ها با هوشیاری و هوشمندی مردم ناکام ماند و هر جا ضربه‌ای زدند ۱۰ برابر‌ آن را خوردند.

وی با تاکید بر اینکه ما هیچگاه در مقابل اسرائیل کوتاه نیامده و نمی آییم، اذعان کرد: دشمنی جهان اسلام با صهیونیست های اسرائیلی امری مسلم است که این موضوع نماد وحدت مسلمانان نیز محسوب می شود‌.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین بسیاری از ادیان دیگر همچون مسیحیان و یهودیان نیز این فرقه جعلی را قبول ندارند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به آزادگان جهان جرات فریاد داد، خاطرنشان کرد: امروز شاهدیم که روز قدس به عنوان الگوی وحدت جهان اسلام و خاری در چشم دشمنان است.
تعداد بازدید : ۶۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال