جمعه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ / ۲۱:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۵۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

به فضل الهی به زودی شاهد آزادی فلسطین خواهیم بود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به فضل الهی، جهاد مستمر و تلاش مردم فلسطین و پشتیبانی امت اسلامی به زودی شاهد آزادی فلسطین خواهیم بود.

به فضل الهی به زودی شاهد آزادی فلسطین خواهیم بود
(جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲) ۲۱:۳۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی روز قدس با تشکر از حضور حماسی مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: صهیونیست‌ ها در طول تاریخ برای شکاف بین امت‌ اسلامی تلاش کرده و می‌کنند.

وی بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بلافاصله امت اسلامی ایران به رهبری امام بزرگوار برای پشتیبانی از ملت مظلوم ستمدیده فلسطین به میدان آمدند.

استاندار با اشاره به فرمایشات امام (ره) که فرمودند "روز قدس روز اتحاد جهان اسلام است" تصریح کرد: روزی فرا خواهد رسید که اسلام عزیز این دین خدا؛ در دنیا پیاده و فراگیر خواهد شد.

وی اذعان کرد: ملت بزرگوار ایران به رهبری، رهبر فرزانه و حکیم انقلاب سالیان متمادی بدون ترس و واهمه از هیچ کشور فریاد رس مظلومین علي الخصوص ملت عزیز فلسطین که سالها در رنج و شکنجه و برخورهای وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد، می‌باشد.

کرمی اذعان کرد: انقلاب اسلامی چون اتکا به خداوند متعال دارد و چون عنایت الهی است، با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده است چون کسی که خداوند را دارد یعنی کل عالم را دارد و از هیچ قدرتی واهمه‌ای ندارد، بنابراین کف میدان اعلام کرد پشتیبان ملت عزیز فلسطین است.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: در بیانات مبارزان فلسطینی اتکا به خداوند را می‌بینید و هر ملتی به خدا وصل شود آن ملت پیروز است و هر ملتی به قدرت های ظاهری دنیا وصل شود رو به زوال است.

کرمی بیان داشت: امروز شاهد اعتراف مسئولین رژیم صهیونیستی بر فروپاشی درونی این رژیم هستیم و این تحقق آیات الهی است.

وی با اشاره وعده الهی که اگر شما در راه خدا بایستاد و استقامت کنید پیروزی از آن شماست، بیان داشت: امروز گروه های مختلف فلسطینی با انسجام، تلاش، ایثار، شجاعت و شهامت در میدان هستند و امت اسلامی با وحدت و انسجام پشتیبان این ملت است که با فضل الهی، جهاد مستمر و تلاش مردم فلسطین و پشتیبانی امت اسلامی به زودی شاهد آزادی فلسطین خواهیم بود.
تعداد بازدید : ۵۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال