جمعه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۲۰:۰۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۷۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

همه دستگاهها موظفند؛ شرایط استفاده از توان و خلاقیت جوانان را فراهم کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه دستگاه‌ها موظفند؛ شرایط استفاده از توان و خلاقیت جوانان را فراهم کنند و با توجه به اقتضائات در بخش های مختلف از این ظرفیت استفاده شوند.

همه دستگاهها موظفند؛ شرایط استفاده از توان و خلاقیت جوانان را فراهم کنند
(جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۲۰:۰۰
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: جوانان باید به صورت میدانی پای کار بیایند و ما مسئولان نیز موظفیم از جوانانی که در کف میدان فعالیت می کنند، حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه باید تاثیر اقدامات خود را کف میدان ببینیم، افزود: باید گزارش محتوایی حرکت خود را به عینه ببینیم چراکه گزارش دادن و صحبت کردن به تنهایی نتیجه ای ندارد.

کرمی تصریح کرد: باید با ایجاد صنایع تبدیلی هم زمینه اشتغال جوانان و هم زیرساخت های افزایش صادرات در استان فراهم گردد.

وی افزود: باید تولیدات محصولات دانش بنیان گسترش پیدا کند و با تولید محصول ارزش افزوده ایجاد شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی اذعان کرد: اقتصادی موفق است که بخش خصوصی و مردمی در آن فعالیت و سرمایه گذاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در کنار ورزش باید فرهنگ قرآنی را نیز در بین جوانان ترویج کنیم تا همزمان با ساختن جسم ها، اذهان نیز ساخته شود.‌

کرمی با تاکید بر اهمیت فضای مجازی و تاثیر گذاری آن در جامعه تصریح کرد: فضای مجازی یک فرصت است که باید به نحو مطلوب از آن استفاده کرده و تهدیدات آن را نیز به فرصت تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: سواد رسانه‌ای در جامعه باید افزایش پیدا کند و خانواده ها نیز آموزش های لازم را ببینند‌.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان بیان کرد: دشمن امروز تلاش می‌کند با ایجاد یاس و نامیدی جوانان را از کار علمی بازدارد.
تعداد بازدید : ۵۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال