سه شنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۸:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بهره گیری از پتانسیل عظیم جوانان و نخبگان در حوزه‌های مختلف باید انجام شود

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه ما جوان ترین استان کشور هستیم، باید از ظرفیت نخبگان و جوانان در حوزه های مختلف اجرایی استفاده شود.

بهره گیری از پتانسیل عظیم جوانان و نخبگان در حوزه‌های مختلف باید انجام شود
(سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۳۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در حاشیه جلسه ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: در این جلسه مباحث کارشناسی توسط مسئولان مربوطه مطرح و مقرر گردید همه ادارات برنامه‌های مربوط به استفاده از ظرفیت جوانان در استان و خصوصاً بحث اوقات فراغت را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: برنامه های ارائه شده به شکل تخصصی و در هنگام اجرای برنامه ها ارزیابی و راستی‌آزمایی خواهند شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حوزه جوانان بسیار حائز اهمیت است، اذعان کرد: در حوزه مردمی سازی کارکردهای حاکمیتی؛ جوانان می توانند بهترین و مهمترین عامل باشند.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان تصریح کرد: پیگیر استفاده از این ظرفیت عظیم تا عملیاتی شدن آن خواهیم بود.

شریفی بیان داشت: در جنگ شناختی و ادراکی اخیر هدف اصلی جوانان بودند و خداوند را شاکریم که جوانان و نخبگان ما از این جنگ سربلند بیرون آمدند و نشان دادند که اصالت و ریشه تمدنی قوی دارند.

وی اذعان کرد: مسئولان موظف هستند از ظرفیت‌ جوانان و نخبگان به نحو مطلوب و شایسته استفاده کنند.

وی با اشاره به اهمیت بحث مطالبه گری در سطح جامعه بیان داشت: در زمینه توانمندسازی و هدفمندسازی کارکرد ها، تلاش خواهیم نمود که استان را به جایگاه اصلی آن برسانیم.
تعداد بازدید : ۴۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال