یکشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۹:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۰۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

هر مدیری توانایی کار ندارد، عرصه را برای جایگزینی و فعالیت افراد توانمند ترک کند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هر مدیری توانایی کار ندارد، عرصه را برای جایگزینی و فعالیت افراد توانمند ترک کند، گفت: تیم بازرسی از سوی استانداری بر نحوه عملکرد مسئولان بدون هیچ چشم پوشی نظارت خواهند نمود و مدیران را بابت ترک فعل‌، نارضایتی ها و مشکلات به وجود آمده در سطح جامعه ارزیابی خواهند کرد.

هر مدیری توانایی کار ندارد، عرصه را برای جایگزینی و فعالیت افراد توانمند ترک کند
(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۰۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نیمروز خطاب به فرمانداران، مسئولان و مدیران گفت: برخی از مشکلات و مسائل با یک تدبیر بدیهی و ساده حل خواهد شد و اگر مسئله‌ای حل نشد جهت حل و رسیدگی به مسئولان استانی اطلاع دهید.

رضا شریفی بیان داشت: در مورد قصورات و ترک فعل‌هایی که در این استان صورت گرفته از مردم شریف و نجیب استان عذر خواهی می کنم.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اطلاع رسانی شفاف و پاسخگویی به مردم بیان داشت: باید گزارش اقدامات صورت گرفته و دلایل عدم انجام برخی از کارها به مردم اطلاع داده شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان ما نه در مقام شعار و بلکه در واقعیت نجیب، صبور، فهیم و با بصیرت هستند.

شریفی در ادامه با اشاره به مشکلات آبی به وجود آمده در هفته اخیر در منطقه سیستان اذعان کرد: قابل پذیرش نیست که برخی از مسئولان با بی تدبیری و بی مسئولیتی مشکلات مردم را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: مدیران بخش آب حوزه سیستان نسبت به مشکلات آبی پیش آمده در چند روز اخیر باید پاسخگو باشند.

وی افزود: در بحران آب شرب اخیر ما شاهد بحران تصمیم‌گیری و مدیریتی بودیم، و متاسفانه در بخش هایی از مدیریت های استان شاهد بحران در حوزه‌های مدیریتی و تصمیم گیری هستیم.

وی در ادامه از اقشار مختلف مردم خواست: در فرایند خدمت رسانی؛ به مسئولان و خادمان مردم کمک کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به تفاوت بین نقد خیرخواهانه و تخریب اذعان کرد: اگر می خواهیم مسئله‌ای حل شود، باید مسئله در فضای آرام و منطقی و گفتگوی دو طرفه مطرح شود، مطمنا مسئله در فضای هیجانی حل نخواهد شد.

شریفی در پایان با اشاره به فرهنگ اشتغال و مشاغل کاذب در مناطق مختلف استان بیان داشت: فرهنگ کار در استان سیستان و بلوچستان به شدت آسیب دیده، ولی اکنون فصل جدیدی از کار و تلاش شروع شده لذا از اقشار مختلف مردم می‌خواهم در زمینه راه اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام نمایند.
تعداد بازدید : ۳۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال