یکشنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۹:۳۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۳۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بخش تحقیقات معادن با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان فعال شود

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت های فراوان شرکت های دانش بنیان گفت: حوزه تحقیقات معادن با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری فعال شود.

بخش تحقیقات معادن با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان فعال شود
(یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۳۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست را رئیس و معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار داشت: از همه ظرفیت های مجموعه خود برای صادرات هر چه بیشتر به کشورهای همجوار استفاده کنید.

وی با اشاره به اهمیت توسعه شهرک های صنعتی افزود: شهرک های صنعتی باید حول محور صنایع تبدیلی شکل بگیرد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نشست و گفت‌وگو با کارشناسان و دانش آموختگان حوزه اقتصادی می‌تواند در پیشرفت و توسعه طرح های اقتصادی در استان موثر باشد.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد؛ هر مجموعه‌ای ذیل همه امور و کارهای خود کمیته های تخصصی را فعال نماید.

کرمی ادامه داد: سرمایه گذاران را توجیه و برای آنان وقت بگذارید همچنین فرصت های سرمایه گذاری را تبیین نموده تا پول مردم به بخش تولید وارد شده که نتیجه این امر توسعه اقتصادی مردمی و موفق خواهد بود.

وی بیان کرد: لازم است کارها بر پایه اقتصاد دانش بنیان پیش برود و اگر دستورالعملی مانع رشد تولید است آن را کنار بگذارید.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: باید با جدیت مسائل حوزه اقتصادی را پیگیری کنید چرا که حوزه ای است که دشمن دائما در صدد صدمه زدن به این حوزه و فلج کردن آن است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش ارتباطات با کشورهای همسایه تصریح کرد: ارتباط بیشتر با کشورهای همسایه موجب فعالیت بیشتر سرمایه‌گذاری های مشترک بوده و در رفع ابهامات طرفین نیز موثر است.
تعداد بازدید : ۷۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال