چهارشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۲۳:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۵۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

درآمد بیمارستان باید در جهت توسعه آن هزینه‌ شود

استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید سرزده از بیمارستان چابهار گفت: درآمد بیمارستان ها باید در جهت توسعه و رفع مشکلات آن مصرف گردد و کسی حق ندارد این درآمد را در جای دیگری هزینه کند.

درآمد بیمارستان باید در جهت توسعه آن هزینه‌ شود
(چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۲۳:۲۶

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید سرزده از بیمارستان امام علی (ع) شهر چابهار اظهار داشت: شهرستان چابهار پتانسیل نیروی انسانی و کادر درمانی بالایی دارد، البته با مراجعات فراوانی نیز به مراکز درمانی مواجه است.

وی با اشاره به اهمیت خدمات دهی مطلوب به مردم بیان داشت: وضع ظاهری و نظم و ترتیب در وضعیت عمومی بیمارستان بسیار حائز اهمیت است، زیرا ارباب رجوع و بیمار در برخورد اول ظاهر بیمارستان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: نحوه رفتار و برخورد با ارباب رجوع و همچنین پاسخگو بودن کارکنان در حفظ روحیه بیماران بسیار تاثیر گذار است.

وی با اشاره به دلایل حضور افراد در مجموعه‌های درمانی اذعان کرد: کارکنان و مسئولان برای حل مسائل مردم اینجا حضور دارند، اگر تعللی در حل مسائل صورت بگیرد قابل پذیرش نیست.

وی با تاکید بر رفع سریع برخی از کاستی‌های بیمارستان اذعان‌کرد: ایجاد اتاق مناسب برای پاسخگویی و بروزرسانی سیستم‌ها باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: سیستم نوبت دهی به مردم از طریق سامانه باید انجام شود و سیستم‌های لازم برای پیگیری مداوای بیماران راه‌اندازی گردد.

وی بیان داشت: مسئولان بیمارستان با توجه به این مسئولیت هایی که بر عهده دارند در جهت رفع نیازهای درمانی شهرستان باید مطالبه‌گر باشند.

وی اذعان کرد: بیمارستان ها در حوزه درمانی فعال هستند و شبکه‌ بهداشت در حوزه پیشگیری نیز باید فعال باشد و پیشگیری بر حوزه درمان بسیار اثرگذار می‌باشد.

وی با تاکید بر راه اندازی همراه سرای بیماران، بیان داشت: باید کاری کنیم که بیمار و اطرافیان در مواجهه با بیماری جز رنج بیماری دغدغه‌ای دیگری نداشته باشند.

وی به تاثیر برخورد کادر درمان بر روحیه بیماران اشاره کرد و افزود: کادر درمان باید با تمام وجود در جهت مداوی بیمار با مهربانی و حوصله اقدام نمایند.

تعداد بازدید : ۴۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

شعار سال